Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valami bevált nyugtató?...

Van valami bevált nyugtató? Homeopátiás vagy valami recept nélküli is jó lenne, mert már nem bírom idegekkel!

Figyelt kérdés
Másnak is ilyen rossz 2 éves gyereke vagy én benne van a hiba? Akaratos, nem érti, hogy nem, vísít, rugdos amikor éppen olyanja van, hogy valami nem úgy van ahogy Ő akarja. Anyosomék meg okoskodnak állandóan( velük lakunk:( )hogy így kéne meg úgy kéne vmit csinálni, mindenbe beleszólnak, ha visszaszólok én vagyok a bunkó meg megsértődnek.A párom éjjel-nappal dolgozik de ha a kicsivel van még elevenebb a gyerek, mintha az apával mindent lehetne. Ja a másik az alvás, eddig talán ha 5 éjszaka volt amit átaludt a többin többször felkel és odajön a mi ágyunkba így az én pihenésemnek is lőttel. Ha hagyom ordítani az apja sem tud pihenni. Imádom a gyermekem de néha idegileg kész vagyok, ti hogy csináljátok bírjátok ezt?
2010. aug. 29. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

gyógyszert nem tudok. de egy kis pohár víz a gyereknek amikor hisztizik. nekünk úgy néz ki bevált. már közeledek a pohárral( bizonyos barna) akkor már mondja, hogy abbahagyja. Általában abba is hagyja. 2 szer kapott hideg vizet.

A másik a büntető sarok vagy szék. /De ez nálunk nem annyira vált be!

2010. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nem vagy egyedül megnyugtatlak. :) Az én fiam is produkál most hogy rosszabb az idő elviselhetetlen, amúgy is hisztis hajlamú, de amég jóidő volt a játszótéren lehiggadt. Most pedig egész nap vinnyog nyávog földhöz veri magát semmi nem jó semmi sem tetszik neki. Lehet ez már dackorszak? Amikor nem készit ki teljesen idegileg és higgadt tudok maradni akkor jobb a helyzet akkor tudom kezelni. Nekem az a taktikám, hogy bármilyen hisztis is bármilyen undok is én akkor is nyugodtan csendben és megértően beszélek vele, szeretettel és kedvesen türelemmel. Ha földhöz vágja magát akkor pedig otthagyom és csendben nyugodtan azt mondom neki hogy ez a hiszti nem vezet sehová, és nem értem hogy mit akar mert nem hallom a saját kiabálásától. Ha így viselkedem akkor 2 perc után feláll és kijön és kitalál valami más elfoglaltságot, vagy én találok neki. De amikor egész nap nyavalyog és tényleg semmi sem jó már, akkor engem is az őrületbe tud kergetni és sajnos nekem sem határtalan az idegrendszerem, úgyhogy vannak szörnyű napjaink is :( De amikor nyugodt tudok maradni akkor azért jobb a helyzet. Sok múlik szerintem azon hogy ő mit lát, milyen hangulatot vesz át, és milyen példát lát a problémák megoldására.
2010. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is az jött be, mint a 2. válaszolónak. Mintha egy felnőttnek bezsélnék, semmi gagyarászás, és elmondom neki, hogy ez így sehova nem vezet, de ha gondolja, nyugodtan csinálja tovább... És én higgadt maradok, egy pillanatig sem szabad látnia, hogy egy kicsit is felidgesített.

Nálatok az alapfeszültség is nagyobb, valamit biztosan javulna a helyzet, ha az anyósékat jobban tudnátok kezelni. Nem tudtok költözni? Tudom, nem ide tartozik, és nem is olyan egyszerű...

2010. szept. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a Hova homeopátiás nyugtatót írta ki a doki. Meg még 2 ennél durvább nyugtatót (igaz főleg a depresszió miatt), de nem ajánlom egyiket se. Ne szedj nyugattót, mert rá szokhatsz. Tompít, elnyom. Nekem depim volt, társult mellé rendesen a türelmetlenség, az idegbetegség, mert álandóan ki voltam akadva. Nem volt rossz a fiam, de mégis mindenen felhúztam magam. Nekem az segített, mikor kibeszéltem magamból. Férjemmel és a barátnőimmel rengeteget beszéltem erről és egyik napról a másikra elmúltak a tüneteim. Persze a türelmetlenség most is meg van kicsit, de mára már a fiam is akaratosabb és hát nem ért ő sem a szóból. De nem szednék rá semmi bogyót. Próbálj beszélni erről. Pároddal, anyósodékkal. Ez a legjobb. Valamint ajánlanám a gyógyteát. Nyugtató. Lehet kapni a patikában egybe keverve is (több gyógynövényből), de külön is megveheted és összekeverheted magad.

Citromfű + orbáncfű + macskagyökér. Reggel és este egy-egy bögre, ha idegesnek érzed magad.

2010. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!