Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossmann online shop kérdés?

Rossmann online shop kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Rossmannból szeretnék online rendelni libero pelust. Láttam, hogy van rá 15% kedvezmény, azt le is vonja, viszont van 4db 10% végösszegi kuponom is, de azt nem tudom felhasználni.

Az lenne a kérdésem, hogy azt nem is lehet online csak üzletben, vagy a 2 kedvezmény nem összevonható?

Köszönöm :)


2021. aug. 12. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Olvasd el, mi szerepel a kuponodon es hohy mig ir ki, amikor megprobalod felhasznalni.
2021. aug. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Az esetek 90%-ában nem szokták engedélyezni a kedvezmények összevonását, az nem is éri meg az üzleteknek.
2021. aug. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem ajánlja fel a felhasználást, csak látom az appban, hogy van 4db.

Sehogy sem jövök rá, hogy hogyan tudom érvényesíteni. Mert a libero kupon “magától” aktivalodott.

Nem tudom, hogy csak én nem jövök rá hogy kell felhasználni, vagy csak egyszerűen nem lehet a kettőt együtt. ( legalábbis online )

2021. aug. 12. 09:08
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem próbálkozok :)
2021. aug. 12. 09:09
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Szia!


A webáruházban történő vásárlások során kizárólag az egyedi termékeket érintő egyéb időszakos kedvezmények érvényesíthetők, a vásárlás végösszegét csökkentő egyéb időszakos kedvezmények nem. A vásárlás végösszegét csökkentő egyéb időszakos kedvezmények jelenleg kizárólag a ROSSMANN magyarországi üzleteiben vehetők igénybe. A ROSSMANN az üzleteiben és a www.rossmann.hu weboldal ROSSMANN+ menüpontja alatt megfelelően tájékoztatást nyújt arról, ha a vásárlás végösszegét csökkentő egyéb időszakos kedvezmények a webáruházban is érvényesíthetővé válnak.



Ezt találtam a honlapon, én úgy értelmezem, hogy a végösszegit csak boltban tudod felhasználni :(

2021. aug. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm utolsó válaszoló! :)

Ment a zöld mindenkinek.

2021. aug. 12. 09:11
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Webshopban csak a rossmano kedvezmény jön le. A végösszeg kedvezményt kizárólag üzletben lehet érvényesíteni.
2021. aug. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom miért kellett lepontozni a válaszom, több üzletben is dolgoztam, soha nem lehetett sehol összevonni a kedvezményeket, de mindegy. 💁🏻‍♀️

(2. újra)

2021. aug. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én most vásároltam rossmanban múlt héten. Rossmanó kedvezmény volt x termékre. Ezeket meg ia kaptam és a 10%-os kuponkedvezményt is levette. Szóval ezt lehet így, de csak a boltban. Sajnálom én is, hogy online nem lehet.
2021. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!