Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör/erősen hullámos hajúak!...

Göndör/erősen hullámos hajúak! Ti milyen direkt ilyen hajra való termékeket ajánlotok? A helyi dm-ben és Rossmannban konkrétan semmi ilyet nem árulnak, úgyhogy online rendelnék.

Figyelt kérdés

Illetve curl activatort ismertek? Ilyenből tudtok márkát ajánlani?


Nagyon seprű, kicsit hullámoska hajam volt mindig is, de amint elkezdtem göndör hajra való sampont használni, szinte bongyori lettem. Sajnos abszolút nem értek hozzá, hogy hogyan kell kezelni az ilyen hajat, és aminek utána tudtam nézni, mind angolul volt, úgyhogy az ott ajánlott termékekkel nem nagyon tudtam mit kezdeni.



2021. jún. 14. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha tudsz angolul, érdemes Brad Mondo csatornájára ránézni.
2021. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezek közül válogass.

Ha kimondottan curl activatort keresel, akkor a Cantut javasolnám, Müllerben kapható.

2021. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szulfát-és szilikonmentes (CGM) termékeket ajánlok,mint göndör hajú :) Havonta 1x viszont iktass be egy szulfáttartalmú sampont is,hogy az esetleg lerakódott termékmaradványokat letisztítsd (pl head&shoulders)


Sampon: Love beauty and planet-muru muru (dm) sampon / babydream sampon (rossmann) / Dermaflora aloe vera sampon(rossmann) / Johnsons baby fürdető (majmos,narancssárga flakonos,szerintem dmben és rossmannban is kapható) / Babylove sampon,mályvával (dm),ziaja kecsketejes sampon(dm,rossmann)


Balzsam: Syoss curls&waves balzsam(dm/rossmann) /trésemmé kókuszos balzsam(dm,rossmann), Garnier hair food balzsam ([dm,rossmann]ebből az,amelyik a hajadnak jobb lenne,ez porozitástól függ ,nekem az aloe és a banán is bevált igazából,a többit még nem próbáltam) / Ziaja kecsketejes balzsam (dm,rossmann)

Garnier tégelyes hair food(dm,rossmann), bár ez inkább pakolás kategória


Hajpakolás:


Hajhab: isana locken hajhab(rossmann), syoss ceramide hajhab(én sparban vettem),wella hajhab göndör hajra, mást nem próbáltam még ,viszont van pár nivea és balea, amit curlsbot összetevők alapján meg tud mondani,hogy cgm kompatibilis-e


Hajzselé: taft több zseléje, Balea men(dm), Rossmannos narancssárga tégelyes zselé(a neve nem jut eszembe,de 300ft kb), Balea aloe vera testápoló gél(sok mindenkinek bevált zseléként)


Hajolaj: argán vagy kókuszolaj is tökéletes, a rossmannban van egy difeel nevű márka, én azt használom ,illetve néha szoktam rendes kókuszolajat pakolásként felkenni pár órára.


Curl activator: cantu curl activator cream

2021. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja,bocsi,látom hogy kimaradt a hajpakolás😄

-kallos serical hajpakoló krém tejproteinnel (netről vettem)

-garnier hair food (dm/rossmann)

-isana aloe hajpakolás(barnás tégelyben van,rossmannos)

-esetleg garnier aloe air cream vagy garnier fructis 10in1(rossmann/dm/müller)


még samponhoz és balzsamhoz jó a shea moisture márkától bármelyik termék szerintem :) dm-ben kapható

2021. júl. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. júl. 19. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!