Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elfogadnátok más babakocsiját,...

Elfogadnátok más babakocsiját, babakádját, gyerekének kinőtt ruháit ingyen?

Figyelt kérdés
2021. aug. 12. 17:23
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
84%
Persze.
2021. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
24%
Kizárt.
2021. aug. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
84%
Igen. El is fogadtam, tovàbb is adtam egy csomò holmit.
2021. aug. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
13%
Nem. Ha anyagilag ennyire meg lennék szorulva, nem vállalnék gyereket.
2021. aug. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
81%

Kedves gesztus, de én nem szívesen fogadtam el.

Átlagosnál jobb anyagi helyzetben vagyunk, de valahogy az összes rokon, barátnő, munkatárs megtalált 😂

Van aki a 10 éves gyerekének a babakori ruháit is oda akarta volna adni.

Van aki azt mondta, hogy nem baj ha kidobom csak ne neki kelljen. Érdekes 😳

2021. aug. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
88%
Én nem vagyok anyagilag megszorulva, de barátnőméknek két babakocsijuk van, az egyiket szeretné nekem adni, nincs más babás vagy várandós a közelében. Miért ne fogadhatnám el? Abból az összegből, amit a kocsira fordítanék vehetek csomó mást a babának, szerintem nem kell feltétlenül mindenből mindig a legújabbat megvenni, anyagi helyzettől függetlenül.
2021. aug. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
84%
Igen, elfogadtam. Nem azért mert nem telne rá, hanem mert nekik nem kellett, nekem meg igen. Ruhából ami foltos, bolyhos volt azt kidobtam, ami szép állapotban van az mosva, vasalva várja új tulajdonosát. A babakocsi is használt, a huzatot újrahúzzuk, de a többi része tökéletes :) A bútort és a kádat használtan vettük, fertőtlenítve került a helyére.
2021. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
92%
Ha tetszene a babakocsi ,vagy bár mi amit adnának akkor igen ,de ha nem tetszene akkor nem ,hiába ingyen lenne.
2021. aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
87%
Tesóm adta a babakocsit, egy munkatársam pedig a kádat és a kis ruhákat. Mindent kimostam, kifertőtlenítettem első használat előtt. Amit tudok és más szívesen fogadja azt tovább adom.
2021. aug. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
23%
Nem.
2021. aug. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!