Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Elfogadnád ezt az ingyen pizzát?

Elfogadnád ezt az ingyen pizzát?

Figyelt kérdés
Ahonnan pizzát szoktam rendelni, az utolsó 4-5 alkalommal mindig elbaltázott valamit a rendelésen, nem azt kaptam, amit kértem. Legutóbb végül szóltam emiatt, visszaírták, hogy jelentkeznek. Két hét múlva végül én kérdeztem rá, hogy lesz-e valami, felajánlottak egy díjmentes pizzát. Csak attól tartok, nehogy extra feltétes legyen, ismerve a vendéglátóipar határtalan kedvességét és szeretetét a vendégek iránt, főleg ha még szólni is merészel, hogy nem azt kapta, amiért fizetett.
2021. júl. 20. 10:14
A kérdező szavazást indított:
Elfogadnám.
Nem fogadnák el.
43 szavazat
1 2
 1/18 anonim válasza:
26%
Sztem számíthatsz egy kis köpetre :D
2021. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
10%
A nővérem vendéglátásban dolgozott, és mesélte, hogy a konyhán a bunkó vendégek kajájába beleköptek xd
2021. júl. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha ennyiszer elcseszték, én nem rendelnék onnan többet. Hagyni kellett volna a francba. Így, hogy te "erőszakoskodsz", az ingyen pizzára biztosan kerül plusz feltét, csak nem fogsz tudni róla...
2021. júl. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nyilván nem rendelek többet, és nem is erőszakoskodtam. Azt meg úgy gondolom, hogy nem a fizető vendégnek kellene szégyenleni magát, amiért folyton elcseszték a rendelését. És egyébként bunkó sem voltam, igazából nem is kértem tőlük semmit, csak megírtam, hogy így hosszú évek után elég nagy csalódás, hogy az utolsó időszakban ennyire hanyagok lettek. Ők írták, hogy akkor adnak ingyen pizzát, meg egy üveg üdítőt.
2021. júl. 20. 10:54
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Persze, hogy elfogadnám! Egyáltalán nem jellemző a vendéglátásban ez a beleköpdösés, egy jogos reklamáció miatt meg biztos nem fog senki köpködni, sőt, mivel a pizzát azért kapod, hogy kiengeszteljenek, és reménykednek, hogy a későbbiekben fogsz még rendelni tőlük, ezért nagyobb odafigyelésre számíthatsz.
2021. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%

Nekem fura, hogy ha rendszeresen problemad van egy konyha termekevel ... akkor minek rendelsz onnan es miert kezdesz el reklamalni?


Vendeglatasban egy ertelmes reklamacio van: ne menj tobbet meg a kornyekukre sem! Miert rendelsz meg, ha rossz elmenyed volt korabban? Ez hulyeseg!

2021. júl. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10%

Multkor a lepcsohazban osszefutottam egy kajafutarral ... ugy megijedt a kutyamtol, hogy eldobta a kajat ami szetcsattant a kovon ... upsz mondta! :) ... en meg csak annyit: "ne aggodj, en nem lattam semmit" :D ... erre visszasoport mindent a dobozba a foldrol es mar ment is kivinni a rendelest. :)))


Szova en nem nagyon szoktam rendelni, mert a lavakovon sutott pizzat kedvelem es nem a lepcsohazi korol felszedettet :DDD

2021. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem ez úgy néz ki, hogy az ember próbál még adni esélyt, aztán egyszer csak betelik a pohár. De ezt te úgy sem értheted, ez felnőtt dolog.
2021. júl. 20. 11:46
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Hogy képzelitek?:


- Te figyi Pityu, ideszólt a csávó, az a törzsvendég, akinek a múltor lemaradt a rukkola a pizzájáról, és ígértünk neki egy ajándék pizzát, hogy akkor most kér egy négy sajtost, úgyhogy rendesen köpködd meg neki!

- Jajj főnök, ezt nem kellett volna mondanod, persze, hogy megköpködöm!

- Akkor jó, ha kész szólj, megköpködöm én is!


Ez nem így megy szerencsére, nagyon hamar kivetné őket a szakma. Én 20 évet dolgoztam konyhákon, de ilyen kajába beleköpködést egyszer sem láttam.


Kérd ki az ingyen pizzát, ezzel úgy adsz nekik még egy esélyt, hogy legalább nem kerül pénzedbe!

2021. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kilenc, bízom benne, hogy tényleg nem ilyenek. Csak hát ugye a rossz tapasztalat. Van egy barátom, aki jelenleg egy kilencvenezres város ellenzéki polgármestere, és az egyik ellenzéki párt városi elnöke. Még nem volt polgármester, pizzát rendelt a pártirodába. Konkrétan beleokádtak a pizzába. Azért remélem, most, hogy polgármester lett, megnézette az engedélyeit a helynek.
2021. júl. 20. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!