Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek mi a kedvenc férfi és...

Vera_emma kérdése:

Kinek mi a kedvenc férfi és női keresztneve? (Lehet többet is írni.)

Figyelt kérdés
Tanárszakos hallgatóként kíváncsi vagyok, hogy a következő x évben milyen neveket fogok hallani, úgyhogy elsősorban azoknak a véleményére lennék kíváncsi, akik még szeretnének gyereket a jövőben, vagy kicsi gyerekük van, aki még pár év múlva is iskolába fog járni. (Természetesen azt nem kell leírni, hogy hány évesek a gyerekek, csak a célcsoportot szerettem volna meghatározni.)

2021. aug. 13. 00:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%

Huuh, hát a kedvenc neveim nem titkosak de privátak. Nem önzőség de kislány korom óta különleges és nemzetközi nevet szeretnék a gyermekeimnek és már jó pár éve meg van, mi lesz nekik (persze ha apukának is tetszeni fog😅) márcsak azért is mert nem szeretném ha addigra unalmas és sablon névek lennének.

De kisgyermeknevelő-gondozóként végeztem idén a szakgimnáziumban és a legtöbb gyerek még mindig Bence és Hanna😅 minden csoportban volt legalább 2 Bence és 2 Hanna, ami arányaiban soknak mondható egy 15 csoportos bölcsődében. Illetve ezeknek a "továbbfejlesztése", mint a Bence -> Bende.

De nagyon megy most a Medox, Zoé és hasonló nevek. Illetve nagyon divatosak élesben is a Napsugár, Eperke és egyebek ami számomra érthetetlen, de kinek mi tetszik. :)

Ami még igazán különleges volt egy kisfiúnak Kada volt a keresztneve.

Illetve volt egy testvérpár akinek csupán 1 betű eltérés volt a neveik között, de akárhogy gondolkozok nem jut eszembe. Még kacagtuk is, hogy a szülők nem gondolkoztak sokáig és nem vitték túlzásba😅.. Ha eszembe jutna megírom neked :)

2021. aug. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

Külföldön élünk, és innen inspirálódtam nevek után.

Fiú: Leon, Connor, Damien

Lány: Florence, Liselotte, Olivia

2021. aug. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Milán mert úgy hívnak öcskös
2021. aug. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Nekem fiubol tetszik az Erik, lanybol meg a Maja. Regen meg a Kamilla is tetszett


19l , Amugy a sajat nevem is tetszik, de nem adnám a gyerekemnek, nem szeretem ha ugyanaz a szülő es a gyerek neve. (Petra)

2021. aug. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

Erről ne csinálj kutatást! Egyszerűen csak olvasd le netről...

[link]

2021. aug. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Lány: Anna, Lívia.

Fiú: Dániel (de inkàbb becézve a Dani).

2021. aug. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Lány: Tilda, Júlia, Karina, Lívia, Johanna, Bianka

fiú: Iván, Lőrinc, Armand, Róbert, Zsolt, Simon

2021. aug. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Kisfiam Marcell,ha lenne még egy gyermekem Zita vagy Zènó lenne.
2021. aug. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Lány: Léna, Elina, Janka, Kamilla, Letícia, Nóra, Korina

Fiú: Dániel, Norbert, Bálint

2021. aug. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%

Néhány éven belül tervezzük a babát. Neveket még nem kezdtük el annyira konkretizálni, de egy-két szó már esett róla.


Nekem: Sebestyén, Lőrinc, Zsombor, Zalán, Botond, Zsigmond, Borbála, Ágnes, Klára, Emese,


A barátomnak/páromnak/kinek hogy tetszik: Sebestyén, Zalán, Julianna/Júlia, Csenge, Zsuzsa(nna)


Valószínűleg Csenge vagy Borbála lesz, ha kislány, és Sebestény vagy Zalán, ha kisfiú születik. :)

2021. aug. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!