Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek mi a kedvenc férfi és...

Vera_emma kérdése:

Kinek mi a kedvenc férfi és női keresztneve? (Lehet többet is írni.)

Figyelt kérdés
Tanárszakos hallgatóként kíváncsi vagyok, hogy a következő x évben milyen neveket fogok hallani, úgyhogy elsősorban azoknak a véleményére lennék kíváncsi, akik még szeretnének gyereket a jövőben, vagy kicsi gyerekük van, aki még pár év múlva is iskolába fog járni. (Természetesen azt nem kell leírni, hogy hány évesek a gyerekek, csak a célcsoportot szerettem volna meghatározni.)

2021. aug. 13. 00:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

Nézd meg milyen neveket adnak a magyar celebek.


Olívia

Evolet (ezzel való kérdések megszaporodtak)

Zselyke

Zoé

Hannaes

Mira



Benik (Benett, Bence, Bendegúz....)

Marcik (Marcell, Márton, Martin)

Medox

Zalán

Hunor

És még sok ősmagyar férfi név (Vajk, Örs)


Nekem olyan név tetszik, ami nem gyakori és hosszabb.


Maximilián

Filoména


(Férjem leszavazta, szóval nyugi, nem így hívják a gyerekeinket 😂)

2021. aug. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
Fél éves fiú babám Sámuel. Szeretnénk kistesót, Barnabás az egyik opció, kislánynak még nem döntöttük el, de tetszik a Babett, Boróka.
2021. aug. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, nem tudom miért lettem lepontozva de mindegy is 😂😂😂 Martin és Martina volt a gyerekek neve, eszembe jutott 😅
2021. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az Evolet egy tizenvalahány évvel ezelőtti filmből van, nem csengett még le?
2021. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!