Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyereketek lenne, ha az...

Hány gyereketek lenne, ha az összes kedvenc neveteket fel kellene használnotok?

Figyelt kérdés

Itt most nem számít, hogy egy nevet kapna egy gyerek vagy kettőt, fiú vagy lány nevekről beszélünk. Az sem, hogy neked tetszik a név, de a párod leszavazta. A lényeg, hogy ha csak te döntenél a gyerek neve felől mi lenne és hány ilyen gyereked lenne.

Kezdem én:

Sarolta Gerda

Gertrúd Róza

Júlia Sára

Gwendolin Emma

Adél Ilona

Alíz Olivia

Linda Nóra

Zerind

Medárd

Konor

Ármin

Gedeon

Zsigmond

Kíváncsi vagyok a tietekre is. :)



2019. jún. 21. 10:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem lenne 😅

2 gyerekem van, de egyikőjük neve sem az az igazi "igenigenezazdegyönyörűnééév😍😍😍", csak a legkevésbé rossz a listáról

2019. jún. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Kettő, Dávid és Nóra. A Dávid névnek már van gazdája 😊
2019. jún. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

Van egy Áron

Lenne még mellé: Gellért, Toma, Sarolt, Fédra, Fedóra, Hargita, és lenne még egy kislány, akinek a neve még nincs az anyakönyvezhető listán, de évek óta kedvenc :D

2019. jún. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Nincsenek kedvenc neveim. Volt név amit évekkel ezelőtt kiválasztottunk férjemmel, de azt sem neveztem volna kedvencnek és végül ahogy teherbe estem borult is az ötlet és végül más nevet kap majd a kislányunk.
2019. jún. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Auróra

Kamilla

Annamária

Annabell

Hildegárd

Heléna

Zelda


Misa

Adrián

Márkus

Samu

Kornél

Kristóf

Lemmi

2019. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Nekem csak egy lánynév van már a listámon, szóval attól függ, hanyadjára sikerül lány :D
2019. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
0, nehezen találtunk nevet
2019. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
En ugy kerestem nevet, hogy erzeseim szerint passzoljon a szuletendo gyerekem szemelyisegehez. Igy pl. kiesett egy nev, ami onmagaban jobban tetszik, mint amit valasztottunk, de a gyereknek nehezen tudnam elkepzelni.
2019. jún. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
3. Van egy Anna Míra, lehetett volna mellé még egy Emma Víta és egy Vince Miron.
2019. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%

Így is olyan nehezen választok a meglévő listámról is


Nem érzem egyiket sem az igazinak.

2019. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!