Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség alatt a párotok/férj...

Terhesség alatt a párotok/férjetek tényleg úgy nézett rátok mint egy királynőre? kedvesebb lett veletek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 13. 09:38
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
45 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Az én férjem alapból úgy néz rám. Ha nem így lenne nem szülnék neki,sőt hozzá se mentem volna. Eleve naívság azt gondolni hogy majd az esküvő vagy a gyerek javít egy kapcsolaton
2021. aug. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanúgy kezelt mint előtte, korábban is jó volt a kapcsolatunk, mindig kedvesek vagyunk egymással. Szerencsére jó a természetünk 😁
2021. aug. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Miért eddig nem volt kedves veled?


Ugyanolyan volt végig.

2021. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Velem is nagyon kedves és előzékeny volt a férjem mindig is, de amikor kiderült hogy babát várunk, azóta turbó fokozatra kapcsolt. Nekünk szerintem javult a kapcsolatunk azóta, újra fellángolt a régi szerelem.
2021. aug. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugynaolyan volt..
2021. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Előtte is kedves volt és mindig is szépen nézett rám. Nem kezel másképp, ő szebbnek lát, mint én magamat inkább, mert én azt látom/érzem, hogy egy felfújt bálna vagyok, óriási hassal, ő pedig a leendő gyerekünket látja. Egy csomószor látom, hogy ő tényleg nem a striákat, vagy egyebeket veszi észre először, hanem, hogy nő a baba és mozog. Az, hogy én hordom a gyerekünket, inkább csak egy plusz, hogy ez is összeköt minket.
2021. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk nem is szerettem volna, ha úgy néz rám, mint az angol királynôre 🤭😀


Ugyanolyan volt végig, rá is szóltam volna, ha elkezd bájologni vagy hasonlók 🙄

2021. aug. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem változott
2021. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Előtte is figyelmes volt, de amióta terhes vagyok, méginkább!

Nagyon gondoskodó lett, és nagyon figyel rám.

2021. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem változott semmi.Mikor a kórházból hazajöttünk a babával,akkor az első héten persze sokat segített, akkor vette ki az apaszabit,és mindent megcsinált itthon,hogy mi a babával csak pihenünk,meg egymásra hangolódjunk.De ezt megtette volna akkor is,ha csak simán beteg lettem volna pár napig,és pihenni szerettem volna.
2021. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!