Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség alatt a párotok/férj...

Terhesség alatt a párotok/férjetek tényleg úgy nézett rátok mint egy királynőre? kedvesebb lett veletek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 13. 09:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%
Most aki lepontozott,annak az a baja,hogy alapból is segít a párom,ha szükségem van rá?Vagy mi a baj?Azt írtam,hogy nem változott a viselkedése,amúgy is segít,ha kell. Vagy az a baj,hogy nem szolgáltattam ki magam terhesen,hiszen semmi bajom nem volt, esetleg az,hogy nem kellett az első 5napban ugrálnom,főzöm,takarítanom szülés után mert megcsinálta?Nem,nem nézett rám királynőként,mert nem vagyok a feljebbvalója.Nem kell hogy rajongjon értem azért mert terhes lettem.Ez pedig nem zárja ki a kölcsönös szeretetet,tiszteletet,megbecsülést,mert az természetesen megvan köztünk.Számomra ez a "királynőjének tart",már túlzás lenne.
2021. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett kedvesebb, de sokkal előzékenyebb lett és kissé túlzásba vitte a féltést, bár az szerintem a covid miatt is volt. Nem nagyon akart pl boltba engedni vagy bárhova ahol sok emberrel érintkezhetek, rengeteg házimunkàt is elvégzett magától, amire régebben kérnem kellett, ez azóta se változott, egy hónapja szültem és továbbra is ő boltol ès sok házimunkát is kivesz a kezemből. Egyetlen hiba, hogy a zoknijait még mindig szanaszét hajigálja a lakásban 😅
2021. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!