Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor voltál a legdühösebb a...

Mikor voltál a legdühösebb a gyerekeidre és miért? Hány évesek voltak ekkor és mi volt a következménye?

Figyelt kérdés
2021. aug. 13. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Eddig talán akkor, amikor egyszer futóbicóval mentünk haza az oviból (mármint ő, én persze gyalog), és megbeszéltük, hogy elmehet a sarokig, de ott megáll és megvár. Ez addig is mindig így volt egyébként, ugyanis a saroknál balra kell fordulni, és egyrészt azzal az úttal párhuzamosan van egy patak (nem túl közel az úthoz, de hát na), az út végén pedig egy kis híd és a 4 sávos autóút. És nagyon jól tudta, hogy ezért a saroktól már együtt megyünk, és lassabban, mint mindig. De akkor valami elkattant benne, és eszében sem volt megállni, simán befordult a sarkon, eltűnt a szemem elől, és mivel egy tömör kerítés van ott, nem is láttam, hogy megállt-e, vagy még mindig megy előre. Úgyhogy ordítva futottam utána hogy álljon meg, mindezt kb. 6 hónapos terhesen, azt hittem szétszakadok. Ahogy befordultam, láttam, hogy kb félúton a 4 sávos felé megállt, de a szívroham kerülgetett, mert esélyem se lett volna utolérni ha nem áll meg, és addig soha de soha nem csinált ilyet. 3,5 éves volt. A következménye az lett, hogy kb letéptem a bicikliről, kapott egyet a fenekére (amiből valószínű sokat nem érzett, mert tél volt, overál volt rajta), közben folyamatosan üvöltöttem, hogy ezt mégis hogy gondolta - pont nem érdekelt, hányan hallják. Konkrétan odaálltam a patak mellé, kinyújtott kezemben a futóbicójával, mondván hogy ezt most belehajítom a vízbe, és akkor többet biztos nem csinál ilyet. Persze sírás-rívás, hogy ne, nyilván nem dobtam bele, nem is akartam...de meghozta a hatását, mert soha többet nem csinált ilyet ezután, már 5 éves.
2021. aug. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Tegnapelőtt, 13 éves, vásárolt a bankkártyámmal anélkül, hogy szólt volna róla aztán le is tagadta. Még nem döntöttem el mi lesz a következménye.
2021. aug. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

2 éve bankkártyás online vásárlás, több tízezres tételben. Persze letagadva.

Mindennemű elektronikai eszköz tiltva, nyári munka, pénzt visszaadni.

2021. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Volt egy játéknyíla kb 8 évesen, aminek a végén tapadós gumi volt és hozzá egy céltábla. Persze nem azt használta, hanem össze vissza lövöldözés a lakásban. Rá lett szépen szólva többször, hogy így ne játsszon mert fejbe talál valakit. Persze nem hallgatott a szép szóra és sikerült fejbe lőni az anyját. Persze játék nyíl volt így nem lett semmi baja csak rátapadt a bőrére. Akkor elpattant a cérna ki lett természetesen osztva és a nyíl elkobzásra, majd kidobásra került.
2021. aug. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Én tavaly nyáron voltam ideges a lányomra, mert megbukott angolból.

Egyrészt azért, mert nem tanult, másrészt azért, mert kijátszott minket, harmadrészt mert hazudott.


Már félévkor is rezgett a léc, végül 1,77-re megkapta a kettest. Utána kiléptetett minket a krétából, amibe nem tudtunk visszalépni, és amikor kértük, hogy lépjen be, akkor folyamatosan direkt elütött egy számot, és ezért nem tudtunk belépni. Mondtam, hogy szóljon a tanárnak, hogy nem jó, segítsen, és mindig volt valami kifogás: beteg a tanár, elfelejtett szólni, azt mondta a tanár, hogy óra után elmondhatja, de nem mondta, helyettesítés volt, tanári továbbképzés volt.

Majd utána jött a vírus, március közepétől itthon voltak. Folyamatosan azzal védte ki a "Kaptál jegyet?" kérdéseket, hogy nem iratnak a tanárok, mert online oktatásba nem tudnak feleltetni, írásban meg kipuskáznák.

Majd évvégén megbukott.

2021. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
5ös, a gyereketek FÉL tőletek(és szégyelli magát)!
2021. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem, ha kitiltja a szülőket a krétából és féléven keresztül hazudik, az már nem a félelem miatt van.
2021. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

kis tini volt

elment a haverral dumálni de meg volt beszélve h 19:00ra hazaér

nem ért haza

annyit hívtam h lemerült a telója, hazaért a tesója kérdeztem nem tudja e hol van a lányom azt mondta a parkban, de addigra már 20:00 elmúlt

én ideges mert már rémeket láttam

odarohantam és ott nevetgélt a padok a sráccal


kapott egy hatalmas pofont és összetörtem a teloját és nem mehetett sehova csak suliba.


soha többet nem késet, vagy előre szólt h bocsi 5 percet kések :D


azóta felnőtt még itthon lakik de mindig ír ha késik, pedig már nem várom el tőle mert nagykorú!

2021. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%

#8

Ott a haverok előtt pofoztad le meg törted el a telefonját? Nem lett volna egyszerűbb csak elvenni tőle?

2021. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

amikor azt sem tudod hol a gyereked és már szétidegelted magad h biztos valami baj történt és már vagy végigjártad a kedvenc helyeit de a gyerek nincs meg, mikor már azt képzeled h elrabolták vagy baleset érte vagy más komoly dolog, akkor vajon mennyire vagy nyugodt mikor meglátod h viháncolva röhögnek kettesben a kissráccal egy parkban a padon?

már annyit hívtam h lemerült a teloja mert a drága lenémította h ne zavarják? (nem mintha hívtam volna bármikor is feleslegesen sőt ténylegesen csak akkor hívom fel ha gond van)


igen kapott egy azaz 1db pofont a kisrác előtt, leüvöltöttem a fejét és hazafele törtem le a telót, földhöz vágtam (ezt bánom mert amúgy egy nagyon jó kis teló volt)


azt gondolom hogy ha megbeszéljük h időre hazaér akkor igenis érjen haza a megbeszéltre, pláne h csak 12 éves volt és lány! nem lakunk rossz környéken de jón sem, volt már példa arra h korabeli lányokat molesztáltak a nagyobb fiuk és arra is h kirabolták megverték - oké ez nem minden napos esetek de na! mint szülő féltem a gyerekem!

2021. aug. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!