Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császár után szörnyű kötényhas...

Császár után szörnyű kötényhasam lett,fogyással és edzéssel eltüntethető?Volt már más is így?

Figyelt kérdés
2021. aug. 14. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van sajnos. Egyenlőre nem sikerült megszabadulni tőle és lehet, hogy rosszul tudom de edzéssel nem is lehet. 😒
2021. aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megnyúlt bőrt eltüntetni nem lehet edzéssel, de azért a mozgás sokat tud segíteni. Ha nagyon gáz akkor csak a plasztikai sebész marad.
2021. aug. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak plasztikai műtéttel.
2021. aug. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet letornázni, műteni kell. De fontos, hogy a műtét ne csak a hasat érintse, mert akkor a mellkas elindul lefelé, borzasztó dolgokat tudnak művelni. Alaposan nézz utána a hasplasztikáknak és hogy mit-miért csinálnak, hogyan stb.
2021. aug. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem természetes szülés után lett, csak a műtét segít ezen
2021. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Nekem nemrég plasztikázták, sajnos hatalmas volt terhesen a hasam(139cm körfogat) én pedig 45 kiló, 2,5 kg bőrt szedtek le

Flabelost vettünk, konditerembe jártam, meg gyógytorna, hogy a hasizmom vissza zarodjon, de ez kevés volt, kellett a szike

2021. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!