Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba ápolási termékek?

Baba ápolási termékek?

Figyelt kérdés

Kifogom váltani az orvos által felírt gyógyszertári akár, de szeretnék vásárolni más babaápolási terméket.

Bübchen, Beauty Baby, Hip, Babylove termékekre gondoltam.



2021. aug. 14. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Babaápolási termékek.

Viccet félretéve. Én a gyógyszertári fürdetőt nagyon nem szerettem. Vettem mást. De a popsikrém nagyon jó volt. Szerintem próbáld ki őket, és ami nem válik be, cseréld le. De előre ne vásárolj össze mindenféle plussz terméket feleslegesen.

2021. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges előre bevásárolni. Én ha lehetne mondjuk az alkoholt kihagynám, sokan az octeniseptet ajánlják a köldökcsonkápoláshoz, én is azt használtam. Mondjuk sose baj ha van otthon
2021. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszertári fürdető egy katasztrófa, ráadásul a lányom ekcémára hajlamos bőrét ahányszor használtuk, annyiszor berobbantotta. Ezt inkább ki se váltsd.

A gyógyszertári popsikrémek viszont szuperek mind. :)

A picik fürdetéséhez egyébként nem kell vegyszer, nem lesznek igazán piszkosak, és ha nem használsz vegyszert akkor az nem is fogja irritálni a bőrét.

A márkákhoz a Weleda-t tedd még hozzá. És a Johnson minden darabja abszolút tiltólistás.

2021. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Octeisepttel sose fog leesni az a ... koldokcsonk 😄😂 tapasztalat...


Alkohollal 1 het volt...

2021. aug. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az Uriage, és a Bioderma termékeit használom születése óta (most 3 éves), és mindig is gyönyörű, selymes bőre volt/van a kislányomnak. Szerintem ezek a legjobbak, bár nagyon drágák. Mindig az akciókat keresem, így jobban kijövünk, meg ezen kívül nem is használok semmi mást a tisztálkodáshoz, így nem kell mellé még sampont, testápolót vennem, ez is egy kicsit visszahoz az árából.
2021. aug. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertáriból nekem semmi nem vált be. Amíg picike volt alapból nem fürdettem minden nap,max.ha kakás volt a fenekét lemostam,de csak sima vízzel fürdettem. Aztán szintén ekcémás lett, akkor minden sz.rt kirpóbáltam végül a baby Dove ekzema jött be,azóta is azt használom, kencéből meg csak a bepanthen baby. Sampon a Babé koszmósampon. De sokat végigpróbáltam,mire megtaláltam a megfelelőt. Szóval szerintem is felesleges előre bevásárolni,majd idő közben rájössz. Mindenképp érdemes a gyógyszertárival kezdeni,sokaknak jó. Utána ráérsz keresgélni,ha nem válik be.
2021. aug. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!