Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azok, akik a gyereknek rosszab...

Azok, akik a gyereknek rosszabb minőségű ápolási termékeket vagy turkálós ruhát vesznek, azok maguknak is olyat vesznek?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam, hogy sokan írják itt, hogy turiban vásárolnak a gyereknek. Azért, mert neki úgyis mindegy, hiszen kinövi, vagy pedig maguknak is vennének/vesznek onnan ruhát?


Vagy pl. aki Sparos pelust használ, az magának meg olyan öblítőt vesz?


Csak a gyereken spórolunk vagy magunkon is?



2014. júl. 10. 15:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
ruhát turiból veszünk magunknak is, kozmetikai/ápolási termékekből meg olyat veszünk, amelyek beváltak, bőrbarátok.
2014. júl. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Általában egy szülő a gyerekének ad meg mindent amit lehet, a saját kárára is. Tehát nyilván ezen szülők többsége nem milliomos, aki magának Gucci táskát vesz, a gyereknek pedig turis ruhát.
2014. júl. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenhonnan vásárolok magunknak és a gyerekeknek is. Turkálóból is és designer termékeket is veszek. Attól függ, h mi tetszik.

Ápolási cikkeken, táplálkozáson nem spórolunk. (turkálóból is újat, cimkéset veszek)

2014. júl. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
77%
Igen magamnak is turiban vásárolok, a gyereken pedig DM-es pelenka van, ami sokkal jobb mint a Pampers.
2014. júl. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is a kínaiból meg a turiból öltözködöm, senki meg nem mondaná, hiszen legtöbbször alapból tizenezer forintba kerülő márkás cuccokat kapok meg ott kilós áron. A használt kis ruhák meg - főleg a legkisebb méretek - alig egyszer - kétszer voltak szerintem a babákon, mielőtt bálába kerültek. (Én még kötni is szoktam bálás vagy maradék pamut fonalból kis kardigánt, pulcsit, babacipőt.) Pelusból viszont nem a leggagyibbat veszem.
2014. júl. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is DM - es pelust szoktam venni :) (Előző)
2014. júl. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
78%
Igen, magamnak sem veszek márkás ruhát. Nem azért, mert nem telik rá, hanem mert nem tartom értéknek. Nem fontos. Részletkérdés. Tiszta, rendes ruhákat hordunk, a márkás ár töredékéért. Kozmetikumokat nem használok, csak szappant. A gyereknek sem veszek semmi bazári kencét. Felesleges. A tisztaság, igényesség nem egyenlő azzal, hogy egy pipa miatt tízszeres áron veszek meg egy pólót. Nem spórolok a gyereken. A legjobbat adom neki mindenből. Házi, finom ételeket eszik, sokat vagyunk együtt, nevetünk, játszunk, kirándulunk, és a számára lejobb cipő van a lábán (de ennyiben ki is merül a ruhavásárlás).
2014. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom felétek milyen turik vannak, itt minálunk teljesen új vagy szinte új cuccokat is lehet kapni. Gyereknek azért szoktam ott (is) vásárolni, mert ha a második felvételnél magára dönt valami amin már csak az ecetes olló segítene, nem hullik ki a hajam, mert csak 1-2 szár forintot fizettem érte. (BTW mennyivel jobb, ha a nagyobb testvér levetett ruháját veszi fel? Az is ugyanúgy használt már)


A saját márkás ápolási cuccok nem rosszabb minőségűek azoknál, amire rá van nyomva a márkajel. A méregdrága prémium pelenkából ugyanúgy kifolyik a fosi, mint az olcsóbb sajátmárkásból, akkor meg nem tökmindegy?


EZ egyáltalán nem a spórolás kategória, hanem az ésszerű pénzbeosztás.

És igen, magamnak is veszek turkálóban ruhát (és sokszor minőségre is jobbat, mint az elsővételes boltokban) ráadásul van egy csomó olyan holmim, amit itthon max varrónővel varratni lehet vagy külföldről rendelni, mert a boltokba nem hoznak.

2014. júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a 8. válaszolóhoz, nekem is ugyanez a meglátásom. A turis ruháink sokkal egyedibbek, stílusosabbak, minőségibbek kevesebb pénzért. És bizony a dm pelus mögött elbújhat a pampers szerintem is.
2014. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

ruhát kínaiba veszem,ahogy magamnak is.turizni nem szoktam.

Pelust pamperst használunk,lejjebb nem adok.meg már megjártam sajátmárkás pelussal,pénzbe pedig ugyan annyi volt mint a pampers(sokkal több fogy a gagyibból)

popsitörlőt viszont sajátmárkásat használok(babydream),ez megfelel mindennek,és emellett rendesen leszedi popsiról dolgokat.

Szandit adidast vettem neki,cipőt is azt fogok ha a mostanit kinövi.én is márkás cipőt hordok,nem fogok a gyereken sprórólni ezen

2014. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!