Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek mikor kezdődtek a...

Kinek mikor kezdődtek a rosszullétek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 21. 10:18
A kérdező szavazást indított:
Várt Menstruáció előtt már
Meg nem jött Menstruáció után pár nappal
4 héten
6 héten
8-10 héten
14-16 héten
20+ héten
Nem volt sosem rosszullétem
42 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
2-ből 2 terhesség alatt nem volt egy kósza rosszullétem sem.
2021. aug. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
2 terhesség alatt sose voltam rosszul
2021. aug. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már a,4.héttől hányingerem volt minden egyes nap reggeltől estig.. alig tudtam megenni valamit mert szinte mindentől hányingerem volt,még a kaja szagától is,a melleim is fájtak végig..szörnyű volt, monjuk én elvetettem ezért a 8.hetnél tovább nem tartottak rosszullétek..
2021. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Huh, nekem ezt nehéz megmondani, mert a 6. héten brutális vérnyomás leeséseim voltak (ájulás is összejött), de ott nagyon sok hirtelen stressz is volt (azt hitték baj van a babával), így nem tudom a várandósság vagy a stressz idézte elő. Hányinger nekem a 10. héten volt 3 napig, de ott volt egy hosszabb utazás, így lehet inkább amiatt. Viszont a 12-16 hétben alig maradt meg bennem valami, nekem ott volt eddig a “tetőpont”, 3 napja tudok megint enni normálisan, de a nagy hidegfrontokra érzékeny lettem, olyankor nem tudok aludni, hányingerem van, szédülök.
2021. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

(Viszont azt nem értem miért kell lepontozni, akinek nem volt rosszulléte, ennyire azért nem kell irigynek lenni, nagyon sok várandósság van, amikor a kismamák megússzák a nehéz tüneteket. 😅 Attól függetlenül, hogy nekem is csomó nehézség volt eddig, még nem irigylem azokat, akiknek tényleg ilyen szempontból felhőtlen babavárasuk lehetett.)

4. újra

2021. aug. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
5. ill. 6. héten.
2021. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
4 baba, soha egy szédülés sem. 😊
2021. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem olyan 8-10. hét között. Hányinger volt bőven, undorodtam a hús ételektől. Egyszer hánytam is. Sokszor előjött fejfájás, pedig nem vagyok fejfájós. Aztán később a szülésig állandó fogíny vérzés, illetve orrvérzés.(Nem úgy hogy folyt , de mikor kifújtam mindig véres volt, illetve be volt dugulva)
2021. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Kevés tünetem pl.álomkór, volt a nemvárt előtt pár nappal (de abban a hónapban nem számítottunk babára meddőség miatt, úgyhogy ezt másnak tudtam be, és csak utólag esett le). Rosszullétem nem volt. 5-8.hét között 3-szor nagyon enyhe émelygés ebéd előtt, és tüsszentéskor mindig éles fájdalom a hasamban.

A 14.héttől rendszeres orrvérzés szülésig.

2021. aug. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
A 6.héten kezte. Szigorúan reggel 6-7 óra között egyszer hányás. A 8.héten volt egy kis szédülés, bár aznap sokat autókáztunk. A 17.hétig tartott, utána minden rendben volt
2021. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!