Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állapotos nők! Nálatok hanyadi...

Állapotos nők! Nálatok hanyadik héttől kezdődtek a rosszullétek? Vagy mik voltak az első tünetek? (Az elmaradt menzeszen kívül)

Figyelt kérdés

2018. nov. 18. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:

A teszt után pár napra, 5. héttől már előjött a szagérzékenység, és nem bírtam megfőzni :D 6. héttől erős hányinger, 9. héttől 18. hétig hánytam, elég sokat sajnos. De az én esetem nem általános, erős és elhúzódó rosszulléteim voltak.

A teszt előtt egyébként semmi mást nem éreztem, csak azt, hogy nem kéne tesztelnem, mert úgyis megjön :D de tényleg, még ki is szaladtam egyszer a mosdóba, mert olyan érzésem volt, mintha megjött volna. Hát, nem jött :)

2018. nov. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a mellbimbóm lett nagyon érzékeny.. Nem is hittem hogy azmiatt mert augusztus 18-án volt peteérésem, 21-én mentünk Balatonra és 23-án már érzékeny volt.. 3. Terhességem. Az első kettővel semmi csak 6-7hetesen kezdődött
2018. nov. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

4 nap késés után teszteltem, másnaptól már émelyegtem és 1x hánytam. Azt hittem ilyen marad, de a 7. héttől kezdődtek az igazi rosszullétek. Ma léptem a 8. hétbe és már napi 4 az alap hányás, de úgy, hogy hajnal 3-kor is felkelek rá. Megszűntem éhes lenni, mert folyamatosan hányingerem van, szünet nélkül. Onnan tudom, hogy ennem kéne, hogy szédülök és remegnek a kezeim, magyarán a cukrom is leesik.

Nagyon szeretném, hogy véget érjen ez az időszak, a családban senki nem volt rosszullevős, így engem nagyon váratlanul ért a dolog.

A mellem egyébként azóta gyakorlatilag a 2x-ére nőtt, pedig még sehol nem tartok a terhességben.

A legelső, nem mensihez hasonlítható tünetem egyébként az volt, hogy majd kettészakadt a derekam.

2018. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
El kezdtem hányni! De mindentől. Akkor vettem egy tesztet és délutáni pisiből erős pozi lett. Kb a 6.héttől fáj nagyon a cicim a mai napig. 13.hetes vagyok de még most is előfordul hogy rosszul vagyok vagy hányok.😕
2018. nov. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első baba: a 12. héten elkezdett nőni a hasam, a 14. héten pedig mocorogni.

Második baba: 10. héten már nőtt a hasam, szintén 14. héten éreztem a mozgását is. Ennyi tünetem volt összesen a vérzéshiányzt leszámítva. 😊

2018. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnél alhasi görcsök és szagérzékenység, majd mellfeszülés voltak a tüneteim. Sajnos 8 hét után missed ab lett.
2018. nov. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elsőnél pont Görögbe nyaraltunk, feta sajtot nyomattam magába minden mennyiségben. Második babánál szintén Görögországban nyaraltunk a barátokkal, és párom ivott pálinkát, de csak két rövides pohárral. Aznap éjszaka nem bírtam aludni annyira éreztem rajta az alkohol szagot. Ekkor már sejtettem, hogy baba van a dologban. Mindkét babám az első hónapban megfogant és mindkettő márciusi lesz és mindkettőnél Görögben nyaraltunk mikor nem jött meg.😊❤️
2018. nov. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!