Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor kezdődtek a...

Nektek mikor kezdődtek a rosszullétek? Most hány hetesek vagytok és milyen a közérzetetek?

Figyelt kérdés

Én elvileg ma vagyok 6+1 napos,de dokihoz majd csak jövő héten megyek.


Múlt héten fájdogált kicsit a derekam,most meg úgy vagyok,hogy reggel felkelek és kajára se tudok nézni,majd 1-2 óra múlva màr tudok enni. Puffadni szoktam. Fura a gyomrom,mintha émelyegnék. Jah ès éhgyomorra nem tudom lenyelni a vitaminokat,mert utàna hánynom kell,úgyhogy később szoktam bevenni őket. Egyik reggel meg csak vizet ittam és munkába menet kijött belőlem.


2017. dec. 6. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
6.héten. nagyon rosszul viseletem és elég sokáig tartott a közérzetem is a béka segge alatt volt. 31 hkm
2017. dec. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon érdekes, mert én egyáltalán nem hánytam, hányingerem is csak egy fél percre volt valamelyik este, amúgy meg émelygek, enni nem sokat tudok, van amikor egesz nap elvagyok 2 db.pizzás fornetti falatkán.

A közérzetem nem rossz, de sokszor ráz a hideg-tudom furán hangzik. :)

A derekam fáj néha, meg a hasam alja szurkál. Amúgy összességében jól vagyok.

Viszont a fokhagymát szerintem egy életre megutáltam...

8+3hetes kismama :)

2017. dec. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)


Kedves 2-es,jah én is fázósabb lettem.:)

Nálam olyan konkrét kajaundor nincs,csak reggel nincs étvágyam,de utána napközben meg folyton ennék. Tegnap 2x ebèdeltem.:-D 1x fél 2-kor,majd négykor.

2017. dec. 6. 10:03
 4/7 anonim ***** válasza:

7-8 hetesen kezdődtek.Kb.3-4 hétig voltak szörnyűek a rosszullétek.Émelygés,àlmossàg,fàradékonysàg,fejfàjàs,kedvetlenség,közérzet ahogy az első írta.Nagyon lassan kezd javulni,de nem túl fényes most sem.Az első terhességemnél nem tartott eddig.

14hkm

2017. dec. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmilyet tünetem nem volt
2017. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6.het vege fele .Addig orulj mig jol erzed magad!!! De nagyon sok ilyen kerdes van napi szinten, olvass vissza 😊
2017. dec. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. héttől és 18. hétig tartottak :( reggeltől estig hányás, még a vizet is :(
2017. dec. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!