Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves múlt a kislányom....

2 éves múlt a kislányom. Eddig nagyon szépen evett mindent, szeretette a gyümölcsöket, zöldségeket. Sajnos anyósoméknak ide kellett költözniük hozzánk anyagi okok miatt. Azóta mindennap tömi a gyereket édességgel. Mit csináljak? (Folytatás lent...)

Figyelt kérdés

2021. aug. 24. 09:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Hiába mondom neki, hogy ne az a válasza rá, hogy azt kér, meg hogy én sajnálom tőle, hozzáteszem nem sajnálom tőle, én is adtam neki túró rudit, joghurtot stb. de nem napi többször. Azóta alig eszik rendes ételt, gyümölcsöt meg szinte egyáltalán. Ma reggelről is csináltam a lányomnak a reggelit, addig titokban adott neki nápolyit, de megláttam és szóltam, hogy most készül a reggelije erre az volt a válasza, hogy csak egy picit adott neki. Mit csináljak? Kérlek adjatok tanácsot! Tovabbi Szép Napot Mindenkinek!
2021. aug. 24. 09:53
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Ő veszi vagy van otthon.

Ha a tieteket adja szedd össze és dobd ki.

Ne adj rábleherőséget, hogy tudjon neki adni.

Férjed nem tudna rá hatni?

2021. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk is ezt csinálta a férjem és egy jóbarát de én nem szépen szóltam rá hanem komolyan kivertem a hisztit. Nem baj ha kap a gyerek rágcsát, mivel vékony, igazából jól jön egy kis extra kaja, de csak rendes étkezés után.

Így is nehezen eszik, hát még ha kap helyette jégkrémet....

2021. aug. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneknek hiába mondod szépen. Ha ő vette, ha nem, az én lakásomba nem hozhat senki kéretlenül édességet, kihajítanám mindet a kukába. Majd megtanulják így, ha másképp nem megy. Verd ki a balhét. Te vagy a gyerek anyja, állj már a sarkadra! :)
2021. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ő van nálatok. Legyél kemény. Vagy betartja a szabályaidat, vagy oldja meg a lakhatását.

Majd még te fogsz a saját otthonodban behódolni...

2021. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk leültök a férjed+szülei és megbeszélitik, hogy most ki a főnök
2021. aug. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
En is kivernem a hisztit es a szeme elott ontenem a kukaba! Mit kepzel mar a vén hulyeje,mar bocsanat. Az enyem is csokit hord a 19 honaposnak. Marha nagy szuksege van ra. Dehat Kinder! Es? Attol csoki!
2021. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszik, hogy ezzel a szeretetüket fejezik ki. Legközelebb fogd a nasit és vágd hozzá. Nálunk az hozott változást, hogy megtanítottam a lányomnak, hogy nem jó az édesség, beteg lehet tőle, fájhat a hasa, foga stb.,aztán volt pár alkalom, amikor tömték volna belé az édességet és a gyerek a kutyának adta😅 majd mondta, hogy neki nem kell mert fájni fog tőle a foga. Azóta nagyon ritkán van nasi.
2021. aug. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!