Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akil...

Vannak itt olyanok, akil 14-20 éves koruk között szültek? Hogy fogadtáka szüleitek? Pontosan hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés
2021. aug. 28. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Azért nem mindegy, hogy 14, vagy 20. Néhány éve még a 19-20 teljesen rendben volt. Sőt 22-23 évesen már aggódtak, hogy baj van vele. 14 évesen szült, akkor 13 évesen kibontották, ami pedofília.
2021. aug. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Féltesóm 17 évesen szülte az elsőt, aztán jöttek sorban. Három gyereke van három apától. Nem tanult tovább, nem is vitte sokra, így járt..
2021. aug. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Egyik unokahugom 16 évesen szült. Kb 1 évig még együtt volt a gyerek apjával, aki hozzájuk költözött. Akkor szakítottak, majd unokahugom kijelentette neki a gyerek sem kell, ő még élni akar. A srác hazaköltözött a szüleihez gyerekestől, akit állítom unokahugom azóta sem látott, pedig már 4 éves.

Ra nemsokra lett egy új párja, akitől szintén terhes lett. Most ismét az anyja nyakán élnek, a srác is ott lakik. Már 2 éves a gyerek. Unokahugom meg otthon nem csinál semmit, csak a telefont nyomja egész nap. Dolgozni sosem fog, ezt kijelentette így 20 évesen 🤦‍♀️


Másik unokahugom 17évesen, az első szex alkalmával lett terhes. Ennek 4 éve. Azóta elvetette magát a sráccal, a 3.gyereket várják. Gyakorlatilag a másik kettőt sem ő neveli, hanem a mama.


Nem ugyan az az anyjuk, 2 nagynéném van, egyik egyiktől, másik másiktól unokatesóm.


Én 28 vagyok, 26 voltam mikor szültem, de engem meg megköpködtek, mert hova vállalok még gyereket?! 😅

2021. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Én, 20 évesen. Azért szerintem a 14 meg a 20 nem ugyanaz a kategória. 20 évesen én már felnőtt voltam, dolgoztam, külön laktam a szüleimtől, igaz, hogy nem saját lakásban, hanem albérletben, de szerintem ez teljesen mindegy. Egy 14 éves meg még minden helyzetben eltartottnak számít, és nem is várható el tőle, hogy teljesen felelős döntéseket hozzon. 14 éves a nagyobbik gyerekem, tegnap azért is erélyesen kellett rászólnom, hogy pulóvert vegyen fel, amikor körülöttünk mindenkin minimum dzseki volt. Kötve hiszem, hogy egy gyerekkel kapcsolatban képes lenne megfelelő döntéseket hozni folyamatosan, pedig értelmes, megbízható gyerek, de akkor is gyerek.

Amikor a kisebbik gyerekem született (én akkor voltam 28),volt egy szobatarsam a kórházban, 16 éves volt, iszonyat cuki, angyalarcú kiscsaj, és nagyon szépen gondoskodott a babájáról. Tényleg aranyosak voltak, a fiúja is, akivel ott, a kórházban házasodtak össze. Valamennyire kapcsolatban maradtam vele, meg a többiekkel, akikkel egy szobában voltam, így nagyjából tudom, hogy közel hat év alatt hova jutott, hát... Természetesen azóta elváltak, a kiscsaj kimenet külföldre dolgozni, gyerek először a lány nagymamájánál volt, aztán a nagymama már nem tudott róla gondoskodni, így ment nevelőszülőkhöz. Apja szintén külföldön, egyikük se akart vele vesződni.

Az általam ismert, 18-20 között szült nők azért nagyon nem ilyen anyák voltak, és mivel eltelt azóta jópár év, már tényleg ki lehet mondani, hogy jó szülő lett belőlük.

2021. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19 évesen az elsőt és 26 évesen a másodikat. Örültek neki, a párom is.
2021. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Tesóm 18 évesen szült majd rá 1 évre ismét. Most 17 és16 évesek a gyerekek és most ismét kismama, és még csak 35 éves. Neki így volt jó, a gyerekek is várják a kistesót.
2021. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
Gondolom mennyire várja egy 17éves a kistesót..
2021. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Én 20 évesen szültem, mindig fiatalon szerettem volna. Apuka nem volt annyira lelkes pedig ő akart próbálkozni. Egyikünk sem hitte hogy 1 alkalom elég lesz. A fiam a legnagyobb boldogságom. Apukával szétmentünk 3 éves korában. Hétvégi apukának viszonylag jó, de mindent egyedül vittem véghez a saját és a gyermekem életében. Egyedülálló anyaként is sikerült szereznem gyerek és munka mellett 2 diplomát, nyelvvizsgát, jogosítványt és autót is. Önkormányzati lakásban lakunk de tettem már félre és 1-2 éven belül el tudunk költözni, igaz hitel is kell majd. Ha nem lett volna a gyermekem, lehet nem jutok el eddig. Az, hogy neki mindent megadjak és magamból a legtöbbet nyújtsam neki köszönhető🥰
2021. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Gratulálok minden fiatal anyukának, csodálatosak vagytok. <3
2021. aug. 29. 13:25
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

9

Mitöl is?

2021. aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!