Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a férjem...

Hogyan mondjam meg a férjem 20 éves lányának ezt a kínos dolgot?

Figyelt kérdés
Férjemnek van egy 20 éves lánya aki hozzánk költözött mert összeveszett az anyjával. Férjemmel nekünk van 2 kisgyerekünk így minden nap mosok így montam a 20 évesnek nem bánom mosni a ruhájit... Arról van szó hogy az alsónemülyi borzasztó állapotban vannak mivel nem használ tisztasági betétet.. Rá van száradva vastagon az egész napi hüvelyi folyása a bugyijai egész aljának terjedelmében. Amùgy tiszta lány, minden nap tusol, kinézetére nagyon ad! hogyan mondanátok neki meg hogy használjon betétet mert így nagyon tisztátalan a dolog.. 20 éves "nöröl" van szó nem kislány... nem akarom megsérteni, szégyenbe hozni!
2017. máj. 22. 18:25
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
79%

Szia.

Én 18 voltam , amikor édesanyám kérte,hogy hasznaljak tisztasági betétet. De nekem nagyon kenyelmetlen volt egesznap. Mindig elnezest de bepallott , viszkettem izzadtam odalent es gombám is lett akkor. Szval inkább megmondtam h majd en mosom de nem hordom ezt mert nagyon nagyon kellemetlen volt számomra. Azota elkoltoztem es kihozza a mosogep. Nem ertem miert eroltette edesanyam. :/ Nem lehet h o is probalta mar?


Hogy tanacsot adjak:

Pont azert , mivel mar nem kislany konnyebb a dolgod. Hisz felnott no szinte, szval kertelni sem kell. :) csak hozd fel neki amikor pl epp pakolod be a ruhakat a gepbe h ilyenek a bugyijai es nem hordana-e tisztasagit vagy ilyesmi

2017. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
26%
Emiatt én is minden nap tisztasagit hordok .. . anélkül nem vagyok meg... Én magamról jöttem rá hogy a mosógép sem mosta ki és csak a szemétbe dobtam az egész bugyim addig
2017. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
41%

Sokfajta tisztasagi betet van, van amelyiket en sem birom de addig kell keresgelni ameddig nem talalja az ember a megfelelot. Nagyon igenytelen dolog osszemaszatolt atazott bugyiban lenni egesz nap, arrol nem is beszelve hogy igy milyenek lehetnek a nadragjai.....atyaeg...azok is felaznak igy es ket nap utan pokoli budosek is lehetnek, a bacikrol nem is beszelve. Nem ertem hogy tud valaki igy elni...fujj.


Mondd meg neki hogy ne haragudjon hogy szolsz de kifejezetten nem higienikus es hasznalhatna betetet..

2017. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
23%
Úgy van . a nadrág is atazik.. Minden nap cseréltem nadrágot akkoriban ... 2 és vagyok
2017. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Én is hordok tinikorom óta betétet, és már 39 éves vagyok.. vannak olyan napok amikor cserélnem is kell egyszer...
2017. máj. 22. 18:46
 6/37 anonim ***** válasza:
41%

Szia! Szerintem nyugodtan mond meg neki, nem lesz ciki. Én valami ilyet képzelnék el:

,,Szia _Eva_ mostanában nem nagyon szedi ki a mosógép a bugyijaidat. Beleszárad a folyásod, ha zavar ajánlok tisztasági betétet, mert én is hordok mióta olyan idős lehettem mint most te. Vagy cserélj légyszives egyszer bugyit napközben is, mert így egy idő után nagyon benne fog maradni a folt"

Vagy ha boltban vagytok:

,,_Éva_ neked is vehetek tisztaságit a sajátomból? Mostanában ahogy mostam észrevettem hogy kicsit sok a folyásod, átázik a bugyid"

2017. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
54%
Szia.Én is hordok tisztaságit,egyáltalán nem kényelmetlen,meg sem érzem.Huu nekem nagyon ciki lenne ilyen bugyit a szennyesbe raknom...inkább kimosnám magamnak.Viszont hogy a kérdésedre is válaszoljak,foggalmam sincs...ez elég ciki téma.Most oda állsz elé és megmondod neki:-légyszi használj már tisztaságit mert nagyon gáz a bugyid. :D
2017. máj. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
79%
Tok mindegy, hogy ezt hogyan hozod elo, ha O ugy akarja akkor ugy fogja felfogni, hogy apam idiota felesege/elettarsa stbstb belepofazik a dolgomba, ha meg kedvel akkor ugyis felfogja a mondandodat. Egyebkent van egy tejsavos keszitmeny(huvelyoblogeto folyadek), a patikaban keresre elmesziti a gyogyszeresz, es ez segit ezeken a problemakon.
2017. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
32%
6os vagyok: én nyár óta használok tisztaságit, kellett egy kis idő mire megtaláltam a tökéleteset. 13l
2017. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
94%

En valahogy ugy probalnam meg, hogy:

Figyelj Gizi, mosaskor lattam, hogy kezdenek tonkremenni a fehernemuid. Szerintem hasznalnod kellene tisztasagi betetet, akkor sokkal tovabb szepek maradnanak a bugyik. En is hasznalok, nagyon bevalt.

2017. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!