Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez így egészségtelen a gyerek...

Ez így egészségtelen a gyerek hajára nézve, vagy jó?

Figyelt kérdés

Nagynéném 7 éves lányának vékonyszálú haja van, mint nekem. Nehéz fésülni, mert naponta többször is összegubancolódik.

A derekáig ér a haja, egy héten egyszer mossa a haját.


Azt mondta, hogy csütörtökre már olyannyira kezelhetetlen a lánya haja, amikor már nem frissen mosott hatású, hogy csak felkontyolja feje tetejére az unokatesóm haját, és ki se fésüli. Úgy van 3-4 napot. Megmossa a haját és csak akkor fésüli ki, mert tesz rá olyan balzsamot, amivel jobban kifésülhető lesz.


2021. aug. 28. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Miért lenne egészségtelen, hogy nem fésülködik? Csak igénytelen.
2021. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Én ebben az esetben biztos inkább heti 2x mosnám. Azt nem tudom mennyire egészségtelen, vagy sem, de biztos nem valami higénikus 4 napon keresztül folyamat csak felkontyolni.
2021. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Én inkább levágatnám.
2021. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell minden nap fésülködni. Göndör hajat pl nem is szabad szárazon fésülni. Viszont ha ennyire kezelhetetlen a kislány haja, el kellene go dolkodni, hogy megfelelően ápolják-e.
2021. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit le kéne vágatni belőle, lehet kapni kifésűlő balzsamot, amit ráfúj a száraz hajra és könnyen kifésüli, estére pedig be kell fonni a kislány haját.
2021. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Heti egyszer fésülöm a derékig érő hajamat...
2021. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!