Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy hírességnek vagy egy...

Egy hírességnek vagy egy híresség gyerekeinek nincsenek személyiségi jogaik?

Figyelt kérdés

Ugye ha lefotózol egy embert, és azt felhasználod a másik fél beleegyezése nélkül, akkor az bűncselekménynek számít.

De egy hírességet fotózni, videózni nem számít annak? Vagy a gyerekeit?


Nem egy és nem két videó van, ahol a hírességek gyerekei mondják a paparazziknak, hogy "No pictures!", és akkor a pofájukba röhögnek, és fotózzák meg videózzák őket továbbra is. Reign Disick is mondta a kamerába, hogy "I hate paparazzi! I hate paparazzi!", és mentek utánuk ugyanúgy.

Nekik nincsenek személyiségi jogaik?


2021. aug. 28. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Közszereplőkre más jogok vonatkoznak.
2021. aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Vannak akikben van annyi gerinc, hogy úgy rakják ki a képeket, hogy a gyerekek arcát eltakarják.

Amúgy szerintem sokkal komolyabban kéne venni ezt a dolgot. Ok, vannak celebek akik imádják mutogatni magukat akkor is amikor nem dolgoznak, kirakatba rakják a családjukat, de szerintem lehetőséget kéne adni arra, hogy egy hírességnek is legyen magánélete. Egy színész(most nem ugrik be a neve, egy amcsi pasi) feltöltött róla videót, hogy minden vasárnap legalább egy tucat fotós áll a zebránál és várja, hogy a templomba menjen a gyerekeivel. Ez már nagyon beteges. Tudom, hogy a hírnévnek ára van, de kéne húzni egy határt

2021. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Igen, más jogi kategóri, mert közszereplők.
2021. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam azt a videót, amikor a 8 éves Penelopé mondja, hogy ne csináljak róluk képet, erre a pofájukba röhögnek, és videózzák meg fotózzák őket tovább.
2021. aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A hiresség gyereke miért közszereplő, főleg, ha a szülei nem is nyomják a médiában a gyereket?
2021. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5

Igen. Heidi Klum se mutogatta a gyerkeit, mégis állandóan fotózták őket.

2021. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5%

Ha megjelenik róluk valami, azért ők pénzt kapnak.

Mindig is érdekelt, hogy a paparazzik honnan tudják ki hol nyaral vagy bulizik stb. Olvastam több cikkben is, hogy ők maguk mondják meg és hívnak fotósokat.

2021. aug. 29. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!