Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a gyerekeim...

Mit tegyek, ha a gyerekeim apja folyamatosan lealáz mások előtt és hazugságokat terjeszt rólam?

Figyelt kérdés

Eleinte az volt a baja, hogy elhagytam, lecsillapodott. Most az a baja, hogy nekem van párkapcsolatom.


Facebookon néz egy kamu fiókról (a rendest letiltottam), lementegeti, lescreeneli a képeimet, feltölti a saját oldalára, és olyanokat ír ki a képek alá, hogy én vertem őt, nem adtam neki enni, inni, elvettem a fizetését. Azt mondta a közös ismerőseinknek, hogy amikor az anyja meghalt, akkor az anyja temetése után rajtakapott engem meg a szeretőmet az anyja ágyában, meg ilyenek. A nagyobbik fiúnknak meg a lányunknak van már facebookja, nap mint nap rákeresnek az apjukra, és olvassák, hogy miket ír ki rólam. Egyszer azt írta a fiamnak, hogy mondja meg nekem, hogy egy mocskos k...a vagyok, a lányunknak meg azt írta, hogy reméli, hogy a történelem ismétli önmagát, és azt kívánja neki, hogy b....ák jól meg és hagyják ott egy gyerekkel (mint ahogy a volt férjem anyját).

Legszívesebben a gyerekeket se engedném el vele, mert a lányom nem is akar menni, de ha nem engedem el őket, akkor rendőrt hív.


2021. aug. 29. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Jelentsd fel rágalmazásért!
2021. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát most mit mondjak erre? Ő valamilyen fogyatékkal él, hogy ekkora fizika fölénnyel rendelkezel, plusz úgy kell enni, inni adni neki? Magától összegörnyedve éhen halna? :D amiket ír, az magáról állít ki szegénységi bizonyítványt, saját magát töketleníti. Ne tegyél semmit, valszeg mindenki rajta röhög.
2021. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mentsd el ezeket a képeket, hozzászólásokat, főleg azokat ahol a gyerekeidnek ilyeneket ír és irány a rendőrség. Egyrészt ez rágalmazás, becsület sértés és gyermek lelki bántalmazása.
2021. aug. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség feljelentés. De mindenképp tedd meg ne halogasd ez nem lesz jobb. Mindenre van bizonyítekod.
2021. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, van. Nem is kellene lescreenelni azokat, amiket kirak, mert nem törli, de a biztonság kedvéért lescreenelem.
2021. aug. 29. 17:14
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Facebookon néz egy kamu fiókról


Cicalány, rólam aki nem ismerős, semmit nem lát. Javaslom neked is

2021. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ki és mikor szabályozta a láthatást? Ha több, mint 2 éve, akkor lehet kérni felülvizsgálatot.

Kérj felügyelt láthatást a lementett képernyőképekre hivatkozva.

2021. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Tulajdonképpen szükséged van neked a facebook profilodra? Töröld az egészet a fenèbe. Ne posztolgass. Aki fontos, azzal beszélgess élőben, aki meg nem fontos, úgysincs hozzá semmi köze, mit csinálsz.
2021. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
98%

Öhm... be lehet állítani, hogy csak az ismerőseid lássanak BÁRMIT a facebookodon. Töröld azokat az "ismerőseidet" akik nem ismerőseid, nem beszéltél velük évek óta, stb.


Beállítod hogy csak az ismerőseid láthassanak bármit, és voilà! Semmit se foh tudni rólad.


Az eddigiekért pedig jelentsd fel.

2021. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mekkorák a gyerekek?
2021. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!