Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól szárítottátok hajszár...

Mikortól szárítottátok hajszárítóval gyereketek haját?3évesnek már lehet,ugye? Nem lesz baja a bőrének vagy a fülének?

Figyelt kérdés
2021. aug. 29. 21:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%

Én is szárítottam neki kicsiként, telente most is szárítom. Hajat szárítani lehet nekik, de leégetni felnőttét sem kellene!


Ha fogta a fülét, akkor gondolom nem tudsz rendesen hajat szárítani, forró lehetett szegénynek.. Az enyém sosem panaszkodott..


Ha nem tudod használni, magadon kísérletezd ki, ne a gyereken. Tuti trükk, ha a saját kezed rakod a levegő alá, ha téged éget, őt is fogja, és normális, hogy fáj neki.. Sok fodrász is bebambul, egy helyre fúj, és akkor nekem is fáj, mert ÉGET!

2021. aug. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
40%
Soha nem száritotam hajszárítóval egyik gyerekem haját sem ,nincs is hajszáritom.de attól még ismerik hajszárított az uszodába mikor úszni jártak az iskolával volt hajszárító.
2021. aug. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Már kb másfél évesen, ahogy már hosszabb volt a haja. Nem is jó ha vizes fejjel ül, meg szebb is neki ha meg lett szárítva.
2021. aug. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!