Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól szárítottátok hajszár...

Mikortól szárítottátok hajszárítóval gyereketek haját?3évesnek már lehet,ugye? Nem lesz baja a bőrének vagy a fülének?

Figyelt kérdés
2021. aug. 29. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

6 èves, sose szàritottam a hajàt szàrìtòval. Rövid hajù.

Nekem vàll alà èrő hajam van, azt se szàritom, nincs is vagy 10-15 ève hajszàrìtòm.

2021. aug. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves a kislányom, most már hogy jön a hűvösebb idő megszárítjuk mivel hosszú a haja, nincs semmi baja.
2021. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem is értem a kérdést. Az első pillanattól kezdve amikor vizes volt a haja.

Van esetleg valami új irányzat, hogy tilos hajat szárítani x honapos korig?

Persze nyilván egy baba esetén alacsonyabb fokozaton, alacsonyabb hőmérsékleten.

2021. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%

Nyugodtan száríthatod, nem lesz baja. :D

Hajszárító csak azért ajánlatos egy háztartásba, hogy a gyereknek legyen fogalma róla, hogy mi az. :D Van pár dolog, ami csak azért kell, hogy a gyerek ne legyen zavarban, hogy nem tudja, mi az. Ilyen pl. a vasaló, amire nálunk semmi szükség, vagy a partvis, seprő, hiszen van porszívó, nem lenne ezekre szükség amúgy. Sajtreszelő, meg még van pár ilyen ami csak azért kell, hogy a gyerek megtanulja, hogy mi az.

2021. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Amikor megszületett és először mostam meg a haját. Mi baja lenne a hajszáritástól? Nem is értem a kérdést.
2021. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Fiamnak 2 hónaposan is szárítottam, hosszabb hajjal télen született, lányomnak 1,5 èvesen, akkor volt tél és akkora haja.

De előtte is szoktattuk..

Amikor nem

Muszáj nem használom egyébként a szàrítót, nem magas hőfokon, ha kell..

Egyiknek sem volt még fülgyulladása

2021. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Én sem értem a kérdést. Onnantól, hogy hosszabb lett a haja, már szárítottuk hajszárítóval. Annyi, hogy az én kislányom nem szereti a túl meleget, ezért hidegebb fokozatot használunk.

Nem értem, mire gondolsz akkor, amikor azt kérdezed, hogy árt-e a bőrének, fülének... Miért ártana?!

2021. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Fogta a fülét hajszárítas után. Árra gondoltam nagyon megfújtam vele a fület
2021. aug. 29. 21:55
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Itthon sosem szárítottam a haját, vékony szálú és rövid volt neki sokáig. Most 2,5 éves, kezd jobban nőni neki, lehet szükség lesz rá. Viszont járunk vele egész kicsi kora óta babaúszásra, és ott úszás után rendszeresen szoktuk szárítani neki (kivéve nyáron, nagy melegben).
2021. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól, hogy hazavittem a kórházból és én intéztem a fürdetést
2021. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!