Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mostanában csak arról szólnak...

Mostanában csak arról szólnak a kérdések,hogy 14-17éves vagyok,hogy zajlik az abortusz? Hogy csináljam hogy a szüleim ne vegyék észre? Annyira lehangoló nem? Mi lett ezzel az oldallal?

Figyelt kérdés
általában itt felnőtt nők szeretnének babát,és megerősítést várnak,de mostanában ennyi tini gyereket!
2008. dec. 10. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy sajnos egyik idelátogató gondokkal, problémákkal küzdő fiatalnak nincs olyan kapcsolata az édesanyjával, hogy hozzá tudjon fordulni a kérdéseivel.

Ez a lehangoló!!! De ez nagyon.

2008. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az sokkal lehangolóbb, hogy ezek a lányok nincsenek felvilágosítva!!!

És igen, baromira az. Én ennél szoktam beokalni, és letenni a gépet. Nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek, bár ez inkább siralmas...

2008. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

szerintem meg az a szánalmas, mikor a nőci itt kérdezgeti a peteérése és az aktus után két nappal, hogy vajon lehet e terhes, ha azt érzi, hogy szurkál a hasa.


meg hogy lehet e kakaót adni egy éves gyereknek


meg hogy baj e, ha nem érzi, hogy csuklana a babája


meg még nagyonsok egyéb idióta kérdés...

2008. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ha lenne hülyeségszámláló és a kérdéseket is lehetne pontozni, akkor talán éreznék, hogy ciki ilyen hülyének lenni. De egy csomó ostoba kérdés biztosan csak vicc, ha ilyen ostobák lennénk mi emberek, nem értünk volna a törzsfejlődés csúcsára, nem?
2008. dec. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
:) :(
2008. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

vannak akik okosak, ezért jutottunk a csúcsra.


azt észrevettem, ha egy nő terhes lesz, onnantól kezdve jelentős ütembern csökken az iqja


a magyarázatot nem ismerem

2008. dec. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 vav22 ***** válasza:
100%
Sztem is gáz kérdéseket tesznek fel, de én valahol megtudom érteni, hogy pl. valaki aki már nagyon régóta próbálkozik egy gyerekkel és nem jön össze minden szálba próbál kapazkodni. Csak megerősítésre várnak, mert már annyira görcsösen szeretnék... És sztem ez teljesen érthető. Amúgy én 20 vagyok és rendesen védekeztünk és most terhes vagyok és eszeme se jutna abortusz, sztem aki felnőttnek érzi magát a sexre gondolkozzon el azon is, hogy egy abortusz gyilkosság és nem csak úgy van , hogy Ó majd beveszem az esemény utáni tablettát, vagy abortusz.... Más meg örülne, ha sikerülne. Rengetek éretlen és felelőtlen fiatal van ebben teljesen egyetértek... Viszont az hogy milyen a kapcsolatuk az Édesanyjukkal az nem csak az ő hibájuk szerintem...
2008. dec. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én naponta többször is nézem az oldalt, de elég ritkán látok olyan kérdést, ahol bárki arról kérdezne, hogy hogyan zajlik az abortusz. Sőt, inkább azt tapasztalom, hogy ha egy tini terhes lesz, akkor arra bíztatják, hogy tartsa csak meg, arra senki nem gondol, hogy mekkora terhet tesz ezzel a leendő nagyszülők nyakába, akik talán nem tudják ezt bevállalni a felnőttesdit játszó lányuk helyett. Nem mintha az abortuszt nagyon helyeselném, én a megfelelő védekezést helyeslem. Meg azt, hogy csak az vállaljon gyereket, aki fel is tudja nevelni. Mondom ezt én, aki 20 évesen szültem, de úgy érzem, tisztességgel nevelem a gyerekemet.
2008. dec. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Igencsak szomorú, hogy ezt a témát nem tudják sokan a szüleikkel, esetleg testvéreikkel megbeszélni, és ehelyett itt az interneten kell választ kapjanak ezekre az igencsak kényes kérdésekre. De ha én ilyen helyzetbe kerülnék, és senkivel sem tudnám megbeszélni, inkább itt kérdezném meg, minthogy esetleg az egész életemet "tönkretegyem".
2009. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos most 15 évvel később sincs másképp…
2023. febr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!