Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Reflux miatt lehet gombóc...

Reflux miatt lehet gombóc érzés a torkomban? Vagy nem függ össze?

Figyelt kérdés
Pár napja érzem, hogy van savam esténként, és ez a gombóc érzés is este fele jön elő. Azt olvastam okozhatja a sav is.. más is tapasztalt ilyet? Vagy semmi köze ehhez?
2021. szept. 9. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, nekem regebben szinte allandoan volt, meg is ijedtem, rohantam ful-orr-gegeszetre :D Szerencsere kaptam gyogyszert a refluxra (pantoprazol es quamatel) de ha nem szedem hosszabb ideig szoktam erezni a gombocot a torkomban, sot a mellkasomnal is kellemetlen erzes szokott lenni.
2021. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, nekem ugyanez volt a vége felé. Étrendi változatás segített, amíg a baba lejjebb nem került. Utána elmúlt magától.
2021. szept. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!