Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szorongás ellen mit lehet...

Szorongás ellen mit lehet tenni? Párom éjszakás, egyedül vagyok a lányommal, gombóc van a torkomban, zsibbadnak a végtagjaim. Mit lehet tenni. Már kivagyok tőle. Nyugtató nincs itthon.

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Ha már nem szoptatsz, ha elaludt igyál meg valamit meg szívj el egy cigit. Amúgy mitől pánikolsz?Félsz vagy fáradt vagy?
2009. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom pontosan, nem szoptatok már 2 éves.

Olyan érzésem van, hogy nem fogok levegőt kapni, ezért nem is merek rágyujtani sem. Rendesen pánikolok, de nem tudom megmondani mitől. Pedig nem félek egyedül.

2009. dec. 26. 20:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is pánikbeteg voltam, néha rámjön még mindig de nem olyan erősen és ritkán. Ha légszomjad van nyitsd ki az ablakot és szívj hideg levegőt, meg fog nyugtatni. Én is van hogy éjjelre egyedül maradok. Merre laksz?Mióta van ez?
2009. dec. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tácon lakunk most. Kb. másfél hete. Egy pár napja jött elő.
2009. dec. 26. 20:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megint én...gondolkodom és írok ha eszembe jut valami, hátha van otthon neked. Amúgy vannak olyan tabletták, gyógynövényes, tehát nem gyógyszer, ami feszültségoldó. Ha szeretnéd megnézem majd neked, könnyebben alszol tőle, de mégsem úgy hogy ne ébredj fel a gyerekre.
2009. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nagyon rendes vagy és köszönöm, de semmi nincs itthon a panadolon kivül. Azthiszem az nyugtatna meg leginkább ha itt aludna valaki. Dehát már nincs ilyen ismerősöm. mindenkinek családja meg párja van....
2009. dec. 26. 20:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Kapcsold be a tv-t, vagy vegyél elő egy jó filmet, ami humoros, vagy kedvenc. Aztán, ha van időd, keress fel egy orvost, nehogy rosszabb legyen később! Ma már nagyon jó gyógyszerek vannak a pánikbetegségre, vagy szorongásra. Ne maradj egyedül a bajoddal! Minden jót kívánok!
2009. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Próbálj meg inni egy kis meleg mézes tejet, le fogsz nyugodni tőle. Az sem árt, ha beszerzel Sedatif PC-t, ez egy homeopátiás készítmény, nálam kiválóan bevált. ezen kívül jázmin, ilang-ilang, szantálfa illóolaj, 1-1 csepp az esti fürdővízbe. Próbálj ki valami pozitív mantrát.

Az új hely, plána, hogy egyedül vagy, előhozza a pánikbetegséget, velem is ez volt költözés után, aztán szülés után is.

2009. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszaitokat. a tegnapi estén túl vagyok. Szerintem a mai már könnyebb lesz. Szantál olajam az van, meg füstölőztem tegnap. Az a homeos dolgot pedig megnézem, kipróbálom.

mégegyszer köszike.

2009. dec. 27. 08:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves kismama!Amint írtad, új hely, új helyzet, baba stb. Próbáld meg az előzőek felsorolásából valamelyiket. És nagyon szépen kérlek, ha két héten belül nem rendeződnek ezek a dolgok keress fel pszichiátert. Én csak halogattam, halogattam, mire tavaly ezelőtt felkerestem egy főorvosnőt, bár hamarabb tettem volna. Teljesen urrá lett rajtam a pánikbetegség, és sokat segített a szakorvos.
2009. dec. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!