Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Koszmó ellen van bevált...

Koszmó ellen van bevált megoldásotok?

Figyelt kérdés

Próbáltam olajjal dörzsölgetni és utána lemosni, a BEBA koszmó elleni samponját, sima babafürdetőt, de semmi sem használt.


Ma megyek gyógyszertárba, van valakinek konkrét márka, ami bevált? Kipróbálom azt, hátha működik.


2021. szept. 10. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Babé koszmó elleni sampon.
2021. szept. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az olajos módszert csináltam. Tocsogósra bekentem majd kb fél órára egy vékony sapkát húztam a fejére. Fürdésnél meg egy puha sörtéjű kefével ledörzsölni. Kellett pár alkalom de lejött. Egyébként én is a Babé sampont mondanám még.
2021. szept. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy csináltam, hogy egyik nap fürdés előtt fél órával beolajoztam, aztán kifésültem, másnap Babé koszmó elleni sampon. Pár nap alatt elmúlt.
2021. szept. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bioderma koszmó elleni krém + a fürdető. Nekünk nagyon bevált. Előtte olajoztam, próbáltam többféle koszmó elleni sampont, semmi más nem vált be.
2021. szept. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Babé koszmó elleni samponnal megmostam, hajmosás után a maradék koszmót pedig körömmel lekapargattam finoman.


2x jött elő, mindkétszer ezzel a módszerrel hamar el is tűnt.

2021. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Babaolajjal bedörzsöltem a fejét fürdés előtt és Babé samponnal mostam le. Pár alkalom után ugyan még nem múlt el, de jelentősen javult a helyzet. Pár hónap alatt teljesen elmúlt a koszmó. De neki nagyon durván koszmós volt a fejbőre.
2021. szept. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már többen írták a baba vagy olíva olajjal bekenni, puha sörtélyű fésűvel át fésülni és rá sapit kb fél órára, aztán fürdés közben át fésülni kör körös mozdulatokkal.

Viszont ezt többször kell alkalmazni, egyszer nem elég. Általában 2-4 alkalom után helyre jön. Ha észre veszem a kis sárgás foltokat a kisfiam fejbőrén (nagyon sűrű haja van) rögtön csinálom, mert hamar el terjed.

2021. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!