Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Introvertált anyukák! Hogy...

Introvertált anyukák! Hogy viselitek, ha a gyereketek durván extrovertált?

Figyelt kérdés

2 évesen borzasztóan közvetlen. Mindenkivel barátságos, és bárkivel leáll dumálni az utcán, boltban, akárhol és elmeséli ilyenkor a fél életét, hogy épp mi foglalkoztatja, millió kérdést tesz fel másoknak is.

Mivel ilyen kicsi létére folyékonyan beszél és szép, tisztán, hogy idegenek is azonnal megértik a beszédét, általában mindenkinek nagyon tetszik és rögtön leállnak vele társalogni. Amúgy nagyon cuki meg minden, de én rohadtul utálok idegennel bájcsevegni, és nagyon távol van ez a komfortzónámtól.

Akinél hasonló szitu áll fenn, mesélnétek, ti hogy élitek meg?


2021. szept. 10. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Ettől még nem lesz extrovertált.
2021. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nyugi, nem lesz mindig így, vagyis nem biztos. Én is ilyen voltam kisgyerekként, imádtam a figyelem középpontjában lenni, most meg pont az ellentéte van. Nem nagyon vannak barátaim, és egyedül üldögélek minden szünetben a suliban. Tudom, két véglet, de na. Anyámmal nagyon sok a konfliktus emiatt, mert ő a nagyon extrovertált, én meg kb. teljesen aszociális vagyok.
2021. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Nekem még az iskolásomat is tanitanom kell hogy idegenekkel nem állunk szoba mert ő még a lejmolo csöveseknek is válaszolgat.


Viszont régebben még volt tartása (pl ovisan rendezvényen egyszer felemelte őt egy tűzoltó pasi és csak csendben volt és figyelt, nem kezdett el kapásbol barátkozni, kalimpalozni h leveszi pl a sapkáját. Mondták ia hogy az jot jelent ha van tartása es nem egyből nyit. Vagx volt amikor a szomszedsrác kapta fel hogy felviszi a lépcsőn. Akkor is nagy komolyan figyelt de nyugist volt tetszett neki:))

Azota viszont abszolut nem érti azt hogy van akivel szoba állunk es van akikkel NEM!

Beköszön random egy fodraszuzletbe is a fodrászoknak, többet beszél boltban az eladokkal mint en, már a "bnoje" minden elado..., ha leülök vele egy parkba, "rászáll" egy idős nenire, es a.iert mindenki örömmel veszi meg még RÁM szólnak hogy hagyjam hagy beszéljen, igy rám nem hallgat..


Mindenesetre annyit látok hogy a cukros bácsinak se lennének nehézségei vele szemben.

Es akkor persze engedjuk egyedul iskolába...itt olvastam a bezzeg anyákrol.

2021. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
*mondták is
2021. szept. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
*Ja amugy nekem meg se kell szolalni csak allni meg nezni engem nemigen hat meg amugy, en max annyit kontaktolok masokkal hogy bocsánatokat kérek a "ramenős" gyerekem miatt es probálom onnan elcűgölni. Es az az egy bajom csak hogy nemhogy segitenenek hanem még rám van szolva hogy de hagyjam! Így meg jóhogy nem hallgat rám.
2021. szept. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!