Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Extrovertált gyereknek introve...

Extrovertált gyereknek introvertált anyuka. Van köztetek olyan, akiknél ez a felállás? Hogy kezelitek? Sima ügy vagy vannak ebből problémák?

Figyelt kérdés
Köszönöm, ha válaszoltok. Most nem részletezem, de nekem ez komoly probléma. 5 éves a lányom.
2014. jan. 22. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyan a lányom még csak 14 hónapos, de szerintem hasonló lesz a felállás nálunk is.

Már előre félek mi lesz, ha játszótérre kell vele járni.

Én kiválóan érzem magam egyedül, inkább emberkerülő vagyok, kissé szorongok társaságban.

A lányom viszont nagyon élénk, barátkozó, nyitott aminek persze nagyon örülök, csak nekem iszonyat nehéz leküzdeni a szociális fóbiához hasonló érzésem, hiszen az én szorongásom miatt nem zárhatom őt el az emberek elől.


Ilyesmire gondoltál?

2014. jan. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez lesz... remélem, megoldom :/
2014. jan. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van a nagyobbik gyerekemmel.

Viszont nem teljesen értem, hogy miért nagyon nagy probléma.

2014. jan. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én introvertált gyerek voltam/vagyok extravertált anyukával, az se sokkal jobb.
2014. jan. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is inkább zárkózott vagyok, mint nyitott, kislányom pedig igencsak más, de ez nem okozott gondot. Attól mert a lányod nyitott mások felé, az miért okoz gondot? Nem kell neked pl.a játszón hosszasan beszélgetni a szülőkkel csak azért, mert a lányod barátkozik.


Amit az utolsó válaszoló írt, az szerintem sokkal rosszabb.

2014. jan. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!