Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másnak is fárasztóbb introvert...

Másnak is fárasztóbb introvertáltként extrovertáltat játszani a munkahelyen mint maga a munkavégzés?

Figyelt kérdés
2021. szept. 6. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Eszembe nem jutna ilyet csinalni
2021. szept. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Miért kellene ilyent csinálni?
2021. szept. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Első és második, azért kell ilyet csinálni, mert az extrovertáltak nagy része nem tudja elképzelni, hogy valakinek nincs igénye arra, hogy a munkahelyen folyamatosan beszélgessen, pláne small talkoljon. Ha megpróbálnak velem kommunikálni mondjuk szünetben, én pedig megmondom, hogy bocsi, de inkább olvasnék vagy ilyesmi, azt személyes sértésnek veszik, azt gondolják, hogy őket mint személyeket utálom és azért nem akarok beszélgetni. Nekem is volt már ebben részem, egyszerűen muszáj eljátszani, hogy minden vágyam velük beszélgetni, különben elkönyvelnek bunkónak.


Kérdező, nekem is baromi fárasztó volt ez, főleg mert egy olyan munkahelyem volt, ahol alapból a munka részeként is kellett emberekkel kommunikálni, és jó lett volna, ha legalább a szünetemben fel tudok kicsit töltődni azzal, hogy félrevonulok egyedül, de szinte mindig odajött valaki, aki beszélgetni akart. Hosszú távon csak akkor oldódott meg ez a probléma, amikor találtam másik munkahelyet, ahol mindenkinek home office van és többnyire írásban kommunikálunk egymással a kollégákkal, tehát nem kell azonnal válaszolni, ha épp nincs rá kapacitásom.

2021. szept. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Én értem miért csinálod. Én nem szoktam, de ezzel ilyen fura ember leszekk, aki kicsit kilóg a többiek közül ami megint csak kicsit teher.


Nekem a home ofdice a legjobb :D Emberek kérdik én is várom e, hogy megint belehessen jár és én meg csak értetlenül nézek 😂

2021. szept. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon fárasztó tud lenni, legtöbbször úgy esek haza munkából emiatt, mint akin átment az úthenger.
2021. szept. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
Extroveltáltat játszani, és kommunikálni munka közben nagyon nem ugyanaz.
2021. szept. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Válassz olyan munkahelyet ahol nem kell emberekkel beszélni
2021. szept. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Hármassal egyetértek. Velem is ez volt. Muszáj ezt játszani, mert a sok extró megőrül, ha nem vigyorgok vagy mondok minden felesleges semmijére valami választ, és kibeszélnek.
2021. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

3,8


Igen, erre szokták mondani, hogy be kell illeszkedni, ami annyit tesz, hogy extrovertált módon viselkedsz és csevegsz emberekkel. Ha meg visszautasítod akkor vállald a következményeket mint megvetés, kiutálás, kibeszélés. Senkinek nem ajánlom a büszke introvertált viselkedést mert hamar kicsinálnak.

2021. szept. 6. 15:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyszer megpróbáltam, még évekkel ezelőtt, és konkrétan olyan arcizom-izomlázam lett, hogy megfogadtam, hogy soha többet. Gondoltam, inkább keresek olyan munkahelyet, ahol intrókkal dolgozhatom együtt, de nem találtam sajnos, így marad a huzavona, az is marha fárasztó. Hol vagytok intrók???
2021. szept. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!