Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tescos Fred&Flo pelusról mi a...

Tescos Fred&Flo pelusról mi a véleményed?

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Mi rossmann/ dm pelust használunk.

Ha csak a Tescoba tudok el menni akkor ezt veszem. Rosszra számítottam de nekünk nincs vele baj. Az éjszakát is ki bírja. Amikor akciós akkor ebből is fel szoktam tankolni.

2021. szept. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azt ki hagytam hogy viszont egy picit kisebb méretezés legalábbis nekünk, a rossmannos pelusbol a 4+ használjuk de a Tescobol az 5 os méretet veszem
2021. szept. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Akciósan ár/érték arányban verhetetlen. Amég híg babakaki volt, néha volt baleset, hátul a derekánál kifolyt a cucc, azthiszem erre mondják, hogy nyakig sz@ros a gyerek :D

Hozzátáplálás óta nincs gond vele.

2021. szept. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk 1x-2x de nincs a városunkban Tesco így maradunk a Pampersnél. Egyébként jó!
2021. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mentek a zöld kezek. Most vettem először és nekem nagyon vékonynak tűnik. Éjszakára még nem mertem ráadni a gyerekre de így jó szívvel kipróbáljuk. Egyébként mi is Babydream és Pampers pelust használunk de a Babydream 4-es nagy rá, a Pampers P.C. 3-as meg már kicsi. Ez a tescos méretben pont jó.
2021. szept. 11. 00:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált, az utolsó 1 évben csak azt használtam. Soha nem volt szivárgás.
2021. szept. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Azon kívül, hogy kisfiam allergiás rá, nem volt vele baj. De a prémium jobban bejött belőle.
2021. szept. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyerekünknél kiválóan bevált.
2021. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bejott. Igaz az éjszakát nem bírja ki, kellemesen csalódtam, pedig azthittem gagyi.
2021. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És a másik Tescos pelust próbálta valaki? Azt a gaga félét? Az már lehet tényleg nagyon gagyi, de árban elég jó.
2021. szept. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!