Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt gyermekednek olyan...

Volt gyermekednek olyan balesete ami kórházzal végződött vagy traumatológiára kellett menni? Mennyi idős volt akkor?

Figyelt kérdés
2021. szept. 15. 12:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%
Leesett a székről 2 évesen. Kórház, ott röntgen. Koponya zúzódása volt. Mivel hamar magához tért, és úgy tűnt nincs agyrázkódása, haza engedték. Két napig folyamatosan a fenekébe voltam, hogy ha a doki általa bármilyen említett tűnet előjön, azonnal induljunk vissza. Hál istennek, nem lett semmi.
2021. szept. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
96%
Na igen. Szerintem nem nagyon van olyan anyuka aki ne tudná kívülről a gyerek 2 éves korára az agyrázkódás jeleit
2021. szept. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%

5 éves volt, lefekvés előtt szaladt a szobában és elesett, rá a könyökére - azonnal máshogy kezdett el sírni, mint általában, így gyanús volt, hogy ez most valami más. Nem engedte, hogy hozzáérjünk, de csak mentőt tudtunk volna hívni, de mivel egy picit tudta mozdítani, így nem tettük. Éjszaka bedagadt neki.

Reggel bevittük a kórházba, azzal kezdték, hogy ne egyen, ne igyon, ha tényleg el van törve akkor pestre kell vinnünk, mert ők itt nem foglalkoznak gyerek könyök töréssel... És mennünk kellett, ott is végig mondták, hogy ne egyen, ne igyon, röntgenezték itt is, uh-ozták. Du. 6kor mondták, hogy hát itt kell maradni, műteni kell, szépen elmondtak mindent a kórházban tartózkodásról, megérkezett egy fiatalember aki felkísért volna az osztályra, de beesett egy rangidősebb orvos aki megnézte az uh-ot és azt mondta, hogy most pont jól van minden, nem műti meg. Átjött velünk a gipszelőbe, kapott pólyát és másnap vissza kellett mennünk... Harmadnap gipszelték, megúszta a műtétet.

Viszont annyi hátramaradt a dologból, hogy jobban kihajlik ez a karja, viszont a vállát nem tudja megérinteni vele.

(le is csesztek az első kórházban, hogy miért nem mentünk egyből (nem mintha itt bármit tudtak volna csinálni vele...), de mondtuk, hogy ő állandóan esik-kel, akár naponta jöhetnénk...)

2021. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%

Nem értem miért lett lepontozva a válaszom?


(11)

2021. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
1es, ez a rémálmom. Mi történt, félrenyelt? Hogy mentetted meg?
2021. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%

15

Dettó. Ha rajtam múlna 18 éves koráig pépessel etetném és se cukor se rágó semmi..:D

2021. szept. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
4 évesen elesett az oviban és rafejelt a fa kis székre. Össze kellett varrni a homlokát. 5 évesen ugrált az agyon megfejelte a falat, agyrazkodasa lett, szinten 5 évesen ciganykerekezni “tanult” eltört a karja. 6 évesen kiszállt a kádból és megütötte a nunijat. Nagyon vérzett és nem állt el. Össze akartak varrni, de azt nem engedtem. Így azt mondta a doki, hogy vattat nyomjak a sebre folyamatosan viszonylag erősen 3 órán keresztül, és ha utána eláll akkor nem kell varrni. Hála istennek elállt. ( másnap hatalmas alvást ver gombóc volt ott alig jött le, borzasztó élmény volt mindkettőnknek ) Utána napokig minden pisi után fertőtleníteni kellett. Nyomtalanul meggyógyult. Most 8 éves. Azóta csak kisebb esések voltak. Pl a kocsi hátsó ülésébe beverte a száját és a mozgó foga kiesett :D
2021. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkiét
2021. szept. 16. 07:43
 19/21 anonim ***** válasza:

A kisfiammal több ilyen is előfordult.

A legelső 2,5 évesen történt amikor a kismotorját úgy meghajtotta a teraszon, hogy repült jó 3 métert a kapuig és az állán a bőrt jól lehorzsolta szinte nem volt álla.

A másodiknál 5 éves volt amikor szaladt a nappaliban és valamiért elfordult és nekiesett a falnak fejjel. A csuklója kettétört. Hét évesen kinn játszott az utcán a barátaival mire kitalálta, hogy a szomszés néni előtt lehet fejjel lefelé pörögni a biciklitámasztón erre szépen lefejelte a fatuskót. Az ovit lehorzsolt orral kezdtük.

Most 10 éves és tavasszal elesett az udvaron a biciklivel és most is eltörte a csuklóját.

Sajnos kiskora óta nagyon szétszórt és mindig szalad.

2021. szept. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

eleven :)

feje nem törött be?

2021. szept. 16. 11:58
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!