Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt gyermekednek olyan...

Volt gyermekednek olyan balesete ami kórházzal végződött vagy traumatológiára kellett menni? Mennyi idős volt akkor?

Figyelt kérdés
2021. szept. 15. 12:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
16 hónapos volt, majdnem megfulladt. Megmentettem, de valamiért még hörgött nagyon, ezért bent fogták megfigyelésen.
2021. szept. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
ügyes voltál. A kórházban mit csináltak vele?
2021. szept. 15. 12:28
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok. Infúzióra kötötték, mert sokat hányt a fulladozás után, semmit nem akart befogadni a gyomra. Volt egy röntgen, azon láttak egy foltot, ezért csináltak egy altatásos tüdőtükrözést, azt hitték maradt bent valami, de semmit se találtak. Reggelre rendbe jött a légzése, lett étvágya, délután hazamehettünk.

Nagyon rossz volt, senkinek se kívánom.

2021. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

2 évesen a bölcsibe szaladgáltak,ö meg elesett a betonon. Végignyalta az arcával az egészet.

Betört az orra, kitört a foga, a száját varrni kellett,a szemöldöke is felszakadt. Ugy nézett ki mint akit agyonvertek. Mikor érte mentem,és megláttam egyböl sirni kezdtem a látványtol. Nagyon féltem hogy megmarad a nyoma s oda lesz a szép kislány arca.

Ma már 8 éves ,szerencsére semmi se látszik, a szája emlékeztet minket a balesetre,mert ott látszik a varrás helye,de nem vészes.

2021. szept. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4/ a törött orral mit csináltak? megröntgenezték? és hogyan gyógyul a törött orr?
2021. szept. 15. 12:45
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
2 évesen beverte a fejét hátul és eléggé vérzett. Sürgősségi, húzó tapasz.
2021. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6/ szerencsére akkor nem törött be a feje
2021. szept. 15. 12:59
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

4.5 évesen eltört a kulcscsontja. Nem csináltak vele semmit (azzal nem is lehet).

Felkötötték a kezét egy gézszalaggal, és hazaküldtek minket.

2021. szept. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
6 vagyok. Igen szerencse hogy nem lett nagyobb baj. De azért így is rendesen bepánikoltam hogy vérzik a gyerek feje. Röntgent is csináltak neki
2021. szept. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
Június közepén megcsúszott és leesett a vizes lépcsőn a teraszról (amit amúgy ő vizezett össze slaggal előtte, többször is rászóltunk, mire abbahagyta, szóval kicsit "karma" volt a dolog). Fejjel érkezett le egy kavicsos részre, azonnal elkezdett dőlni a vér a fejéből, és úgy sírt, ahogy még soha addig. :( Végül az ijedség nagyobb volt, mert ugyan 3 helyen szétnyílt a feje, szerencsére csak az egyik seb volt akkora, hogy összehúzzák egy öltéssel. Meg is röntgenezték, nem volt gond, és már aznap este sem fájt neki. Most is látszik (még) kicsit a helye, de ott is nő a haja, ahol a sebek meg a varrat volt, szóval elképzelhető, hogy eltűnik majd teljesen, nem tudom. 5 éves fiú.
2021. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!