Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sima régi légzésfigyelőnk...

Sima régi légzésfigyelőnk van, Babysense. Eddig nem volt gond, de most mi lehetett a baj?

Figyelt kérdés

Sokszor ki szoktam venni a matracot,pl lepedőcsere miatt,de mindig rendesen visszahelyeztem a zsinórt,kipróbáltam utána,és jól működött.Valamelyik nap viszont kivettük a picit az ágyból,legalább egy 5 percet kint volt,majd visszaraktuk,és akkor vettem észre hogy a légzésfigyelőt bekapcsolva hagytuk,és nem is jelzett.

Máskor mindig szokott,ha véletlenül úgy marad,és azóta sincs gond,de akkor nem tudom mi volt a baj,elvileg a zsinórja is jól volt.

Lehet időnként nem működik?


2008. dec. 11. 11:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!