Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek nehéz, problémás volt...

Akinek nehéz, problémás volt a terhessége, hogy élte meg a második babánál? Sokat gondolkodtál rajta, hogy legyen-e tesó? Volt-e gond?

Figyelt kérdés
Én elég rosszul viseltem az első trimesztert és ráadásul 2-szer is kórházban voltam fenyegető vetélés miatt. Nehezemre esett talpon lenni 2 óránál többet, fájt a hasam és keményedtem már szinte az elejétől. Nem merek még egyszer belevágni, de azért sokszor eszembe jut, hogy jó lenne egy kistesó.
2011. aug. 13. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

ém a másodikkal töltöttem az utolsó 3hónapot kórházban. sokkal rosszabb volt a tudat, hogy a 3évesemnek kell nélkülöznie. :)

most várjuk a harmadikat, na vele lettem igazán hányós. szörnyű, eddig mindig azt hittem, kis nebáncsvirágok túloznak csak. beeeee, alig várom a 12. hetet, sőt a jövő évet! :)

2011. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, nekem semmi sem használt, úgy éreztem a gyomrom 3 hónapig, mintha másnapos lettem volna. Fájt, böfögtem, alig bírtam enni, aztán 1 óra múlva megint éhes voltam, de semmit sem kívántam, émelyegtem és plusszban halál fáradt voltam. Na így nehéz lenne egész nap szórakoztatni és ellátni egy kisgyereket. Meg ahogy írtam, nem igazán tudtam taplon lenni sem és persze féltem is, 2 vérzés után, hogy nehogy újra baj legyen, számoltam visszafelé a napkat.
2011. aug. 13. 21:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves 1., még jó, hogy valaki tudott vigyázni a kisgyerekedre, nekem is megfordult a fejemben, hogy kire is bíznám, a párom késő éjszakáig dolgozik. Amikor kórházban voltam, ott is voltak anyukák, ők is elég nehezen bírták, hogy otthon volt a kisgyerekük, ők meg napokig, hetekig távol.
2011. aug. 13. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességem volt nagyon rossz. Az egész terhességet végig hánytam még a szülést is! Na akkor azt gondoltam, hogy nem lesz kistesó, mert mi lesz a nagyobbal, ha én mindid rosszul leszek. De a vágy erősebb volt, és ma már 19 hetes vagyok. Ez a terhességem sokkal jobb, mint az előző. Az első 12 hét nem volt egyszerű, de az sem volt annyira rossz, most már teljesen jó, nagyon ritkán hányok, igaz estére jobban elfáradok, meg kevesebb házi munkát tudok elvégezni, de ugyan annyit időt tudok a lányommal foglalkozni, mint előtte!
2011. aug. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem "szerencsére" csak rettenet hányingerem volt az első hónapokban, hányni nem hánytam. 20 hetesen kerültem kórházba fenyegető vetéléssel, majd itthon feküdtem ki a maradék időt, mert ha felkeltem egyből görcsöltem, keményedtem. Nagyon félek, hogy a másodikkal is járok. Most vagyok 21 hetes, ha érzem, hogy feszülne a pocim, egyből szedem be a magnéziumot, nehogy kórház legyen belőle. A fiam nagyon anyás, nem tudom, mi lenne vele, ha kórházba kerülnék. Eredetileg három babát terveztünk, majd elválik, most hogy bírom.
2011. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!