Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 17 hónapos kisfiam csak a...

17 hónapos kisfiam csak a reggelit eszi meg, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Tegnap szépen megreggelizett ahogy szokott, normál mennyiséget evett és nem volt probléma az étkezés alatt, közben játszottuk is egy kicsit.


Tízóraira kínáltam neki gyümölcsöt, kekszet, egyikből se akart enni.


Ebédre szerettem volna adni neki krumpli főzeléket, pici fasírtot meg kenyeret de csak húzta a száját, egy falatot se evett belőle.


Uzsonnára már bevetettem a túrórudit de nem tetszett neki... Főztem krumplit, összetörtem, csináltam mellé egy kis főtt répát főtt husival ebből se evett egy falatot se.


Vacsorára kalácsot terveztem, erre is húzta a száját, így éhen feküdt le aludni.


Ma reggel evett májkrémes kiflit zöldséggel (uborka, paradicsom) és ivott 2 nagy pohár 100 %-os gyümölcslevet.


A tízórait ismét elutasította és az ebédből se kért, úgyhogy ma is éhen fektettem le.


Voltunk ma a háziorvosnál délelőtt, azt mondta majd ha éhes lesz akkor eszik, biztos melege van.


Amúgy vidám, játszik ahogy szokott, alszik rendesen, nem nyűgös, eleget iszik.


Szerintetek van okom aggódni? Félek, hogy valami baja van, egyszerűen nem tudom elhinni, hogy elég neki az, hogy csak a reggelit eszi meg és utána egész nap semmit! :(


Azon gondolkozom hogy, ha az esti lefektetésig nem tudok beletuszkolni semmit akkor beviszem a kórházba, hogy nézzék meg...


2011. aug. 23. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól nézem, ez még csak a 2. nap, hogy nem eszik semmit, csak reggelit.

Enyém ezt hónapokig csinálta. Nem volt az ég világon semmi baja. Még hízott is, de hogy, azt nem tudom.

Pár szem kekszen elvolt egész nap, vagy 1 szál virslin egész nap, vagy egy doboz joghurt.

Én megszoktam, ő ilyen keveset evő volt egy időben.

Marha meleg van, ne aggódj. Hidd el, nem a szemed előtt fog éhen halni. Ne erőltesd, rosszabbul jársz. Igyon sokat, az a lényeg.

2011. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ma van a 2.napja, hogy nem akar rendesen enni. Köszi a választ picit megnyugtattál vele. :) Inni iszik rendesen, olyan mint egy kacsa, csak a reggelin kívül nem fogad el semmit egész nap, pedig eddig hihetetlen nagy étvágya volt.
2011. aug. 23. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azen kisfiam pedig csak ebedet eszik....nszerintem ne aggodj...ez valtozik.
2011. aug. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet, talán a meleg miatt nem esznek úgy. Nálunk a tápszer megy állandóan. 18 hós múlt
2011. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!