Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Libero Up&Go-hoz hasonló pelenka?

Libero Up&Go-hoz hasonló pelenka?

Figyelt kérdés
19 hónapos kislányom a Libero Up&Go bugyipelenkát használja. Jelenleg a 7-es méretnél tart, de következő alkalommal 8-as kellene már. Az lenne a kérdésem, hogy tudnátok olyan bugyipelenkát ajánlani, ami hasonló a fent említetthez? Mindenképp olyat keresek, ami combosabb gyerekeknek is megfelelő.

2021. szept. 24. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a Pampers bugyipekenkája vált be mindhárom gyereknél. Szerintem nagyobb méretezésű, mint a Libero. De hogy kell egy másfél évesnek 7-es,8-as? A 6-os pelenkák általában 17-20 kilóig jók. Biztos, hogy nem túl nagy neki? Attól is átázhat, ha túl nagy egy pelus.
2021. szept. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy kell 7-es, hogy husis a combja. Nagy dolog esetén ázik át, de nem mindig. Nem nagy rá, pont hogy kezd "keskeny" lenni a combrésznél, pedig mindig megigazítom. Épp ezért meggyűlik a bajunk a méretezéssel. Egy évvel ezelőtt hasonló problémánk volt, rengeteg pelust kipróbáltunk, mire megtaláltuk az igazit (DM Babylove). De nem sokáig tartott a dolog, mert át kellett állnunk a bugyipelenkára. A DM-es nem vált be. Utána próbáltuk a Tescosat és a Liberot. A Libero viszonylag bevált, igaz vannak balesetek. Azért is írtam ki a kérdést, hogy melyik az a bugyipelenka, ami olyasmi méretezésű, mint a Libero. Ráadásul nem is lehet sok helyen 8-as méretet kapni belőle. Nekem igazából az a lényeg, hogy olyat találjunk, ami combosabb gyereknek is megfelelő, de akkor kipróbáljuk a Pamperst.
2021. szept. 24. 17:59
 3/8 Reni 28 ***** válasza:
100%
Én molfix bugyipelust használok, amíg a liberóból kellett már a 7-es ebből elég a 6-os. És van belőle 7-es is. Szerintem szuper pelus, és árban sem drága
2021. szept. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egyévesen van éjjelre a Libero Up&Go 7-ese, nagyon combos baba, én is előre félek, hogy mi lesz itt, ha ezt is kinövi... O.O Úgyhogy remek a kérdés.
2021. szept. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A huggies nek van bugyipelusa.Nagyon jó. Nekem 21 hónapos a fiam de most csak azért vettem neki 7est mert brutal sokat pisil. Amúgy a 6os elég. Mert nagyobb is a méretezés.
2021. okt. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Jézusom, 3 es fél évesen lett éjjelre ágytiszta a gyerekem, de az 5-ös pelust hasznalta...
2021. okt. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

#6 Ezek szerint kisebb termetű/vékonyabb gyereked van, mint az itt említett babák.

Most ezzel mit kezdjünk?

2021. okt. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :) A Pamperst kipróbáltuk, de nagyon vékony, nagy dolog esetén simán átázik. Most rendeltem Huggies és Molfix bugyipelenkákat, meglátjuk azok milyenek lesznek.


Kedves 6-os, nem minden gyerek egyforma.

2021. okt. 3. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!