Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik így vették fel a babaváró...

Akik így vették fel a babavárót tudnának válaszolni?

Figyelt kérdés
Mivel nekem határozott a szerződésem, így csak a férjem fizetését tudják nézni a bankban, ami nem lenne olyan nagy probléma viszont van egy lakáshitelünk, aminek 65 ezer a törlesztője, ezt szeretnénk kiváltani a babaváróval. (3 millió tartozás van hátra) A bank ahonnan felszeretnénk venni engedi a hitelkiváltást, de nem tudom ilyen esetben hogyan számolják a törlesztőket. A lakáshitel+piaci kamatozású babaváró (74E ft) vagy ha automatikusan a levont összeget kapjuk meg akkor már csak a babaváró törlesztőjét fogják nézni? Ez azért lenne lényeges, mert van egy áruhitelünk is, amit viszont nem lehet kiváltani és mivel csak egy fizetést néznek nem mindegy hogyan számolnak.
2021. szept. 24. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az OTPnél igényeltük, szerintem ott mindenkinek megadják. Nekem is volt macera, elvileg nem feleltünk volna meg, de az ügyintéző átsegített rajta.

Mondjuk mi akkor vettük fel, amikor a párom már terhes volt, szóval nekünk kamat miatt már rögtön nem is kellett aggódnunk.

2021. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Ha engedik a hitelkiváltást, akkor a kiváltott hitel törlesztője nélkül számolnak, ez a lényege.
2021. szept. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Nekünk is engedték a hitelkiváltást és csak férjem fizuját nézték. De nagyon érdeklődj utána hogy mennyi kamatot dobnak rá ha kiváltjátok egyből. Nekünk csak másfél millió volt a maradék hitel, és 2,4 milliót vontak le hitelkiváltásra és nem tudják megmondani hogy miért annyi az annyi. (K&H bank)
2021. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!