Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyaként hogyan fogadnád,...

Anyaként hogyan fogadnád, vagy mit válaszolnál a tizenpár éves gyerekednek egy ilyen kérdésre?

Figyelt kérdés
Ha megkérdezné, alkalmaznál-e erőszakot érte, szóval hogy verekednél, vagy megvernél-e egy másik embert, ha olyan helyzet adódna? (Elsősorban egy másik nőt, mert nagy valószínűséggel azért egyenlőbbek az erőviszonyok két nő között). Pl. ha a gyerekedet bántaná valaki, vagy veszélyben lenne, és mondjuk így tudnád csak megvédeni.

2021. jún. 21. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Naná
2021. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy bármit megtennék, ami szükséges ahhoz, hogy megóvjam őt a veszélytől
2021. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy anya bármire képes a gyerekéért. Ennyit mondanék neki.
2021. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Most kakukktojás leszek,de ha apukaként az láttom hogy pl:másik apuka verné a fiamat,egy szó se kell tovább és megbicskáznám.

De ha gyerek verné az másik gyereket,ketté választanám..

2021. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Azt válaszolnam amit a 2,3, válaszoló
2021. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak így tudnám megmenteni, akkor egyértelműen használnék. De ha mondjuk csak arról van szó, hogy lehülyézi a gyerekemet, akkor nyilván nem
2021. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Karatéztam fiatalabb koromban 10 évig és nem lennék rest ezt a tudást előásni, hogy megvédjem a gyerekemet. Nem vagyok híve az erőszaknak a hétköznapi életben egyébként, de ha a gyerekemről van szó akkor megállíthatatlan vagyok.
2021. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a testi épsége forog kockán, én nálam kétszer nagyobb embernek is nekiugranék, gondolkodás nélkül. Ha egy osztálytársával összevesznek, és nekiállnak verekedni, akkor csak kközbeavatkoznék, de nem akarnám bántani a másik gyereket, maximum leszidnám, hogy ez nem megoldás.
2021. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolkozas nelkul ledaralnam aki hozzaer
2021. jún. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!