Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nevet adnál a gyerekednek?

Milyen nevet adnál a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Mindig olvasom a neves kérdéseket és sokan írják hogy tucat (Zoe, Hanna, Lili, Luca, Luna, Benett, Medox, Bence, Zente, Levente stb) vagy cigányok/szappanoperás (Vanessza, Rikárdó, Hürrem, Denerisz stb) vagy túl öreges (Júlia, Mária, Katalin, András, Sándor, György stb) akkor te milyen nevet adnál a gyerekednek? Pusztán kíváncsiságból érdekel ☺️

2021. szept. 29. 13:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Izabella, Alexandra.
2021. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Kinga
2021. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Nekem van egy Szabolcsom és egy Katám.
2021. szept. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Bálint, Gergő, Ádám, vagy Anna, Izabella, Doroti volt a listán.


Hogy melyik "kategóriádba" illenek bele, nem tudom. Engem más szempontok vezéreltek választáskor, nem az, hogy mások mit szólnak hozzá, vagy hogy hányan adják ezeket a neveket. Ezek lényegtelen dolgok, szerintem.

2021. szept. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
Lejla, Karina, Héla, Flóra, Fruzsina Dusán, Viktor, Patrik, Kevin, és Áron tetszenek.
2021. szept. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem az első 50-ben lévő, kissé mellőzött, de nem idegenül hangzó, és mindenki által felismerhetően névszerű nevekben gondolkodtunk. Aztán persze divatba jöttek. :D

Flóra, Blanka és Leó a gyerkőceink.

2021. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Három gyerekem neve: Izabella, Daniella, Szabolcs.
2021. szept. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szabrina, ha fiú akkor Endre
2021. szept. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én olyat adtam, ami tetszett nekem és a férjemnek is.

Azt nem írom le mi lett a nevük, mert végül ritka nevük lett. De listás volt még:


Filoména (egy filmben hallottam és nagyon megtetszett)

Georgina (Vitay Georgina - Abigél

Adrienn

Lilla

Noémi

Violetta


Férfi névből nekem nem tetszett egyik sem, vagyis nem éreztem igazinak egyiket sem. Így a férjem adta a nevét.

2021. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a "túl oreges" nevekbol választottam: Júlia a kislányom. A legszebb női név számomra.
2021. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!