Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy miota...

Miért van az, hogy miota megszültem, nem kivánom a szexet? Ez katasztrofa, szörnyü, de utálom csinálni, és ráadásul nagyon nehezen élvezek el, vagy egyáltalán nem is, mi változott?

Figyelt kérdés
6 honapja szültem,mi a baj velem? A párom már azt hiszi nem kivánom sose(ami igaz,de ezt mégsem mondhatom neki)teljesen kivagyok
2008. dec. 11. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez elég gyakori,ne okold magad,hidd el elmúlik.

Először is ha látod hogy a párod furálja,mond el neki,hogy nem mindig kívánod a szexet,őt nagyon szereted, de amin keresztül mentél,érzelmileg,fizikailag azmiatt ilyenkor ez gyakori,és helyre fog állni minden csak adjon időt neked.

Ne erőltesd,annál rosszabb.Szépen lassan vezesd rá magad a dolgokra,esetleg először csak több előjáték.

Másként nem megy,ne egy kötelező dolognak gondold.Hidd el ha szeretitek egymást túl lesztek ezen is,de idő kell neki.S meglátod ha beszélsz róla már az sokat segít,én is elmondtam a férjmnek,mit érzek,ugyanígy voltam mint te,és szerencsére megértő,és nem nyaggatott vele,s a végére már én kezdeményeztem,de valóban akartam is.Sajnos a hormonok,és az amin átesik egy szülésnél a nő,ezt teszi, nem vagyunk egyformák,főleg ha van gátseb ami még most is érzékeny.Kitartás!

2008. dec. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos nem vagy ezzel egyedül, én sem a terhesség alatt, se a szülés után nem kívántam és el is utasítottam. A fiam 8 hónapos,
2008. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!