Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jár valamilyen hormonális...

Jár valamilyen hormonális problémával ha elkottetem magam? Mennyibe kerul?

Figyelt kérdés

Tudom talan sokaknal kiveri a biztositekot de en mar eldontottem hogy nem szeretnek gyereket.

Van egy betegsegem ami nagyon megnehezitene a dolgot szamomra is es a parom szamara is.

Ezert dontottem amellett hogy sem a sajat sem a gyerek eletet nem teszem tonkre.

Tudom hogy ez nem fog valtozni.

A korombol adodoan mindenki azt mondja hogy majd meggondolom magam de tudom hogy nem fogom

Ez a betegseg elkiser egy eleten at, sajnos sokan nem is ertik meg.

A parom nem ragaszkodik ahhoz hogy legyen ezert arra gondoltam hogy elkottetem magam, mert felek hogy terhes leszek.

Fogamzasgatlot nem szedek pont a hormonok miatt igy is van mas teren eleg bajom nem szeretnem tetezni.

Mivel nincs gyerekem es fiatal is vagyok nem tudom hogy nekem megcsinalnak e? Okoz e barmilyen problemat ez a kesobbiekben?


Kerlek ne gyertek azzal hogy sokan mennyire szeretnenek es nem sikerul, en meg nem akarok.

Ez a legtudatosabb dontes amit valaha hoztam es teljesen biztos vagyok benne.

23/L



2021. okt. 2. 08:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Elköttetni magad csak is 3 gyermek, 3 császár illetve egészségügyi gond, (ami indokolja, hogy nem szülhetsz) valamint 40 éves kor felett.
2021. okt. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
#1 igazat ír, legalábbis Magyarországon. Külföldön magánklinikán jó pénzért lehet, hogy megcsinálják, de itthon valóban nem tudod megcsináltatni jelen helyzetben.
2021. okt. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Akkor magyaran vagy szedjek szemetet (fogamzasgatlo)

Vagy ne szexeljek ha nem akarok gyereket.

Tudom ott a spiral, a gyuru stb. Ezek ugyanolyanok szamomra mint a fogamzasgatlo.

Vagy marad az ovszer amitol mindig ego erzesem van

2021. okt. 2. 08:25
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem ertem miert jobb ha a nok folyamatosan abortuszra jarnak.

Ezt szeretnem elkerulni

Igyekszunk figyelni de nagyon felek hogy teherbe esek viszont tudom, nem lenne szivem elvetetni pedig az lenne a helyes megoldas az en esetemben

2021. okt. 2. 08:27
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor spórolj és csináltasd meg Szlovákiában. Csomó helyen akad valaki, aki tud ott magyarul.

Most néztem, 569euro, nem egy világvége összeg, benne van állítólag minden, sokkal többre gondoltam.

2021. okt. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igazuk van az előttem szólóknak. Egy ismerősömnek PCOS-e van, sose akart gyereket és valószínűleg nem is lehet, mégse veszik ki a méhét, amíg nem tölti be a 40-et, hiába szenved. Ő konkrétan 2 hétig menstruál és ezeken a napokon alig tud dolgozni, mégse tesznek semmit, mert protokoll.
2021. okt. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Igaz, szlovákul van, de azt írja, benne van minden felmetülő költség(előzetes vizsgálat, egész napos megfigyelés utána a klinikán, maga a beavatkozás, szükséges gyógyszerek, stb)

Arra is kitérnek, hogy bármelyik 18.életévét betöltött nő kérheti, aki épp nem terhes. Más kitétel nincs.

2021. okt. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Latex mentes óvszert próbáltad már?
2021. okt. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi az egészségügyi problémád ha szabad kérdeznem?
2021. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Ha el kötteted magad, az csak műtéti után javitható, ugy tudom... De javitsatok ki ha tévedek
2021. okt. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!