Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyetemet végzettek! Mikor...

Egyetemet végzettek! Mikor kezdtetek újra dolgozni szülés után?

Figyelt kérdés
2021. okt. 7. 14:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%

3, gondolom az a téves prekoncepció vezetett a kérdéshez, miszerint aki egyetemet végzett, annak biztosan karierrje is van, nem "csak" munkája, ami mmásodlagos.

Kg diplomám van, 2 felsőfokúm, pénzügyön dolgoztam csop.vezetőként és 6 év után mentem vissza, a második gyerek 2 év 8 hónapos volt akkor, de egyáltalán nem vágytam vissza.

2021. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
19 hónapos volt a fiam, amikor elkezdte a bölcsit, én két hónappal ezután kezdtem dolgozni, addig beszokott, én meg szabin voltam.
2021. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
A lányom 13 hónapos korában.
2021. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
11-es, érdekes, ki mit lát a kérdés mögé :) Az én fejemben a végzettség azért releváns, mert egyetemet végzettek jellemzően szellemi munkát végeznek, ahol adott a távmunka lehetősége, és a többi atipikus foglalkoztatási forma is gyakoribb.
2021. okt. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14, a szellemi munkák jelentős része nem végezhető távmunkában. Vagy azért mert eleve csak részben kivitelezhető, mert ügyfélfaktort is tartalmaz, még a back office bankinak is egy része,

vagy azért mert a munkáltató részéről semmi hajlandóság nincs rá, hogy megteremtse a feltételeket.

2021. okt. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!