Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idő után mentél szülni...

Mennyi idő után mentél szülni a munkahelyedről? És visszamennél/mentél dolgozni baba után?

Figyelt kérdés

2021. okt. 18. 14:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Több mint 3 év, nem szándékozom oda visszamenni. Állami cégnél voltam, nem az álom melóm volt, őszintén csak azért dolgoztam ott mert egy versenyszférás munkahely esetében nem mindig veszik vissza a kismamákat míg egy államiba igen (nekem ez a tapasztalatom).
2021. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
10 éve dolgozom a cégnél, tervezünk második gyereket úgyhogy még pár évig biztos itthon maradok. Szerettem ott dolgozni és nagyon várnak is vissza, de szinte biztos hogy nem oda fogok visszamenni. (Rugalmatlan munkaidő, nincs home office és messze is van)
2021. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!