Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány családos ember lehet az...

Hány családos ember lehet az országban? Hány ember nevelhet gyereket kb?

Figyelt kérdés
Vagy úgy is kérdezhetném lakosság hány százaléka szingli vagy gyermeknelkuli pár?

2021. okt. 22. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
KSH (Központi Statisztikai Hivatal) honlapján megnezheted. De lehet nem tavalyi a legfrisebb.
2021. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen abban az hogy ki nevel gyereket benne van de hogy kinek van genetikai ertelemben az nemhiszem azt csak becsulni lehet.
2021. okt. 22. 14:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Eléggé összetett dolog mivel egy gyereknek 2 biológiai szülője van. De ha külön vannak, ne adj isten közösen megosztova nevelik és mindkettőnek van párja akkor már 4 "szülője" van egy gyereknek. Szingli és gyermek nélküli pár is. Van aki együtt él van aki külön, élettársi kapcsolatban vagy házasságban. Igazán pontos statisztikát erről szinte lehetetlen készíteni. Mihez kell?
2021. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából semmire csak úgy aranyaiban jó lenne tudni mennyi családos ember van khs most olvastam hogy az 1995 után született nők 29 százaléka gyermektelen lesz egész életében a 84 és születésű nőknel ez 22 százalék nyilván ez statisztikai átlag


Férfiakkal senki nem foglalkozik de gondolom O esetükben még magasabb ez az arány mert egyedülálló is több van férfi

Mondjuk 35 százalékra saccolom akinek férfiból sose lesz gyereke

2021. okt. 22. 16:38
 5/7 A kérdező kommentje:

Szóval osszlakosagot nézem nyugdíjasokal együtt kb 1/4 akiknek soha nem volt és nem lesz gyermeke


Ez kb helytálló becslés?

2021. okt. 22. 16:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudom a számokat, ha ezeket az adatokat kaptad, biztosan jó 😁

De pl azt nem is írtam (de sajnos olyan is van) ahol nincs apa bejegyezve. Nem vállalta, anyuka nem akarta megnevezni stb...

En pont a 2 évszám közt születtem, 91-ben és már van gyerekem. De nagy esély van rá, hogy a gyermektelenek aránya egyre csak nőni fog.

Ott vannak még a homoszexuális kapcsolatok is.

2021. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Vagy a medoseg azt olvastam a parok 10 15 szazaleka termeketlen.


Egyik kollegam is 1 eve probalkozik aztan semmi pedig felesegul vette es babavarot is felvettek.


Nalunk meg kb marcius vegetol "probalkoztunk" 2 naponta majusban mar terhes volt.

2021. okt. 22. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!