Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Missed ab. Mi vezethet ide?

Missed ab. Mi vezethet ide?

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka annak hogy első terhességem elhalt 9 hetesen, 2. ból egészséges kisfiam született,és ma voltam missed ab.-on a 3. terhességemmel 10 hetesen.

Miért történhetett megint?És miért nem akarnak kivizsgálni?Aztmondták csak a 3. missed után vigygáltatnak...


2010. szept. 3. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az ok nagyon sokfele lehet, de nem hiszem, hogy a kivizsgalas soran barmi rendelleneset talalnanaak, ha egy terhesseg mar sikerult. Erdemes elmenni egy maganklinikara, ha van ra keret es megnyugvast szolgalna neked.
2010. szept. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is első terhességemből egészséges kislányom született és volt utánna egy vetélésem.

Mivel nem volt idős terhesség - 10 hetes magzat- ezért nem boncolták fel nem volt szövettan csak annyit mondtak hogy valószinü genetikai oka volt a vetélésnek.

És annyit hogy akár azonnal is próbálkozhatunk újra.

2010. szept. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy egészséges kisfiam, utána volt két missed abom a 8. héten. Engem sem akart kivizsgálni a dokim, ezért mentem másikhoz, aki mindenféle vizsgálatra elküldött, a férjemet is, de minden rendben volt.

A következő terhességem elejétől szedtem az utrogestant és most itt rugdos a pocimban a 4. babám, aki hamarosan végre meg is születik.

2010. szept. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Majdnem ugyanilyen az én esetem is, azzal a különbséggel, hogy nekem kislányom van:-) Először egy spontán vetélés 8 hetese, aztán a sikeres terhesség és most két hete műtöttek, elhalt a baba, már a 12. hetet is betöltöttem, mikor kiderült.

Azóta már kontrollon is voltam, a doki azt mondta, ő nem javasolja a kivizsgálást, mert egyrészt két egymás utáni vetélés után szokták elkezdeni, másrészt inkább ne piszkáljunk meg semmit, mert pl. méhszájtükrözést kellene csinálni.

Én azért gondolkozom, hogy felhívom az Istenhegyi Klinikát, lehet, hogy egy vérévtelt csináltatnék, ha az is elég hormonvizsgálatokhoz.

A dokim azt mondta, a szövettanért akár be se menjek, ha valami rendkivüli lenne benne, ő már tudna róla, de nem szokott.

2010. szept. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. szept. 3. 23:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Már megvolt a 3. missed is... 4. terhesség.De még mindíg nem vizsgálnak ki.Viszont mi feladjuk a próbálkozást egy pár évre :S
2011. febr. 10. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!