Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Februárban volt missed AB-m....

Februárban volt missed AB-m. Most újra babát várok. De szinte minden nap eszembe jut, hogy mi van, ha ismét megtörténik a baj?! Aug.23-án megyek a 12. heti uh-ra, addig semmilyen vizsgálet nem lesz már.

Figyelt kérdés
Volt valaki hasonló helyzetben? Mi csinljak, hogy ne mindig ezen járjon az agyam?
2011. júl. 26. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem méhen kívülim volt, és most újra terhes vagyok. Sokszor jár az agyam, hogy ne legyen baj, meg mi lesz a következő uh-on. Nem tudom mivel lehet elterelni a gondolatokat, csak annyit teszek, hogy erre gondolok, akkor azonnal mondom magamban, hogy minden rendben lesz. De kikerülni nem tudom, hogy aggódjak.
2011. júl. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt missed ab.-om, 11 hónap múlva lettem terhes újra. Nekem is sokat járt a fejemben, hogy mi lesz ha újra megismétlődik, egészen a 12. hétig féltem. Úgyhogy megértem az aggodalmad, de próbálj meg nem gondolni a rosszra. Nálam sem volt gond, a fiam azóta 3 éves:)

Sok sikert!

2011. júl. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2009 márciusában volt missed-em,20 hetesen. 2 menzesz után lettem újra kismama.Rettegve mentem a dokihoz,mi lesz most,hiszen 3 hónap sem telt el. De rendben ment minden,az elején sűrűbben kellett mennem.Édesanyámat szinte sokkolta az újabb terhesség híre,nagyon féltett,először nem is örült. Teltek a hetek és egyre jobban megnyugodtunk.Mikor már mocorgott,jobb lett.Elmúlt a 20 hét,és egyre ritkábban jutott eszembe,hogy baj lehet.A kisördög azért ott volt,de arra gondoltam,hogy MINDEN RENDBEN LESZ! Végül az én kis drágám ki sem akart bújni,szóval az utsó 2 hét megint nem volt fáklyás menet.40+2-re született,egészségesen. Idővel jobb lesz,de csak ha megszületik,akkor nyugszol meg igazán. De élvezd ki a kismamaság minden percét,nagyon jó dolog!

Jó egészséget kívánok!

2011. júl. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj, meglátod! (Ilyenkor nem bírom mondjuk felfogni, hogy embereke tízezer számra ezt szándékosan teszik...) A lényeg, hogy ne stesszelj!
2011. júl. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia ...

Bizony vagyunk itt páran ,akik sajnos átmentünk ezen.

Tavaly márciusban veszítettem el a babámat....és rá az 5.hónapban már megint sikerült teherbe esnem..addig nyugtatóval aludtam ...és nem sorolom mennyire megviselt.

Szóval amikor 2 csíkos lett a tesztem:)boldog is voltam és féltem is,h mi van ha újra megtörténik.

Orvost váltottam,kaptam a terhességet támogató gyógyszert..most a kiságyában szuszog a 4 hónapos kicsicsajom:)))

A mindennapokban nem aggódtam annyit,csak mikor az uh.-okra mentem...de ezzel te is igy leszel biztos,mert teljesen én sem tudtam kizárni a gondolataimból és nem is lehet!

Bíznod kell,hogy minden jól alakul most és megtenni minden tőled telhetőt...és hidd el,hogy sikerülni fog!

Próbáld lekötni magad.. én sokat voltam ezen az oldalon,beszélgettem kismamikkal stb.nagyon gyorsan repül az idő:)Pihenj sokat,szedd a vitaminokat,tervezgess:)

Én igy éltem meg...de a mai napig gondolok "RÁ".

Neked is nagyon friss még ez az "élmény" nem csoda,hogy ott vab a gondolataidban..vigasztaljon,hogy valami oka volt annak,h nem születhetett meg....sajnos.

Most ez a kicsi élet kell ,hogy foglalkoztasson.


Minden jót kivánok Neked,tiszta szívemből!

Majd írj néha,hogy vagytok!!!

2011. júl. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

bocsánat

"vab" helyett "van"

2011. júl. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is februárban veszitettem el egy 12 hetes babát ami nekem már az ötödik volt,most 9 hetes terhes vagyok és minden nap rettegek hogy mi van az én kis babámmal.Már előre félek a holnapi naptól mert megyek uh-ra de a szivem mélyén azt érzem hogy most minden oké lesz.
2011. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!