Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem vett levegőt tegnap este...

Nem vett levegőt tegnap este az 3 hónapos babám. Mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Tegnap este 9-kor letettem aludni a kiságyba (magától alszik el), majd kimentem. Este fél 12-kor elkapott egy furcsa érzés, bementem, nem vett levegőt a gyerek. Felráztam, kinyitottam az ablakot, és egy idő után kezdett el csak sírni. Mitől lehetett ez?
2021. nov. 1. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs légzésfigyelőd?


Szerintem csak azt hitted, hogy nem vett levegőt.

2021. nov. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, de ne is itt kérdezd, nem értem, miért nem hivtad fel a gyerekdokit, vagy a kórházat? Ez mellett minimum egy légzés figyelőt szerezz már be 😡
2021. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 babyboom567 ***** válasza:
65%
Nem vett levegőt,és nem vitted kórházba?
2021. nov. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem mindig lehet észrevenni vesz-e levegőt, elég valószínűtlen, hogy pont akkor menj be hozzá, amikor abbahagyta a lélegzetvételt.
2021. nov. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Lehet csak mélyen aludt és épp hasi légzéssel vette a levegőt,így kb.nem emelkedik a mellkas. Én így jártam a fiammal mikor 1 hónapos volt és rajtam aludt. Felráztam,megpofoztam aztán vele sírtam mert úgy megijedtem. Hívtam dokit,védőnőt,megnyugtattak. Akkor túl volt öltöztetve a gyerek,kb.megfőztem szegényt emiatt is alhatott be annyira. Erre figyelj,ill.ha külön alszik,légzésfigyelőt tényleg szerezz be. A fiam velem alszik így nekünk felegleges de ha külön aludna biztos vettem volna.
2021. nov. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem vesz levegőt, annak lehet, hogy idegrendszeri oka van,meg èretlen. De nalatok valòszìnűleg nem ez volt a helyzet, csak nem lattad ahogy lèlegzik. Ilyen pici babànak biztonsàgosabb a szülők mellet, a ti mocorgasotok nem hagyja túl mèlyen elaludni.
2021. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!